İletişim/Üyelik 0507 509 03 61

Sosyal Medyada Biz}Ersağ Ürünleri Pahalı mı?

Neden Ersağ kullanayım ki; kimyasal ürünler daha ucuz ve kolayca ulaşılabilir diye düşünüyorsanız ya hayatınız kimyasal ürünler kadar ucuz ya da siz hala kendinize, beraber yaşadığınız insanlara ve çevrenize değer vermiyorsunuzdur.
Şöyle bir düşünün;ömrünüz boyunca X markalı çamaşır tozunu kullandınız, peki size ”bu ürünü çok uzun süredir kullanıyorsunuz,siz bir lira eksik ödeyin.”demezler.Ancak  Ersağ  Network  Marketing   ile ürünü satın aldığınız ilk günden itibaren %10 ile %33 arasında indirim yapar;ayrıca 100 ve 150 liralık alışverişlerinize de 1 ile 5 ürün arasından hediyeler vererek cazip seçenekler sunmaktadır.Bununla da kalmayıp 100 lira ve üstü alışverişlerinizden  kargo bedeli alınmamaktadır.Eğer bitkisel ürün pazarlamacısı iseniz aldığınız ürünleri %10-33 arasında karla satabilir ayrıca kendi ekibinizi kurarak ilerleyen zamanlarda ekibinizin performansı sayesinde ciddi gelirler elde edebilirsiniz. (Ekip çalışmalarında ne kadar elde edebileceğinizi ayrıntılı olarak tablo halinde sizlere sunacağım).
Örneğin ben 48,75 liraya satın aldığım 1000 ml.(piyasada satılan 330 ml. kimyasal şampuanların 3 katından biraz fazla)Ersağ şampuanı network marketin sistemi sayesinde %10 ile %33 arasında indirimli olarak satın alabiliyorum.Peki neden kimyasal kullanıp hep aynı ödemeyi yapayım?
Ersağ  dediğiniz şirketi ilk kez duyuyorum; X şirketinin bilinirliği daha fazla,X şirketi istese daha uygun fiyata ürünü satabilir.Böyle şeylere ihtiyacı yok diyorsanız size de söyleyeceklerim var.Ersağda kazançınız  neden fazla;çünkü Ersağ üretici olarak direkt üyesine satış yapar,yani fabrikadan çıkan ürüne ilk siz sahip olursunuz.X firması ise ürettiği ürünün sırasıyla
Fabrika>Bölge Bayii>Toptancı>Bayii>>Satıcı>Perakendeci+Reklam Maliyeti
ile beraber siz tüketicilere sunmak zorundadır.O yüzden tanınır,bilinir ve yine bu sirkülasyon  sonucu uygun fiyatta değildir.
Karar sizin.İsterseniz sağlığınız için daha az harcayın  isterseniz kimyasallara  ödeyerek hayatınızda tutmaya devam edin.Son olarak şunu da ifade etmeden yazımı bitirmek istemedim.Daha  sağlıklı bir hayat için 3-5 kuruşun hesabını yapmaya değer mi?  Sağlıcakla kalın, hayat hesap yapmayacak kadar kısa…
ÜCRETSİZ ERSAĞ ÜYELİK FORMU

|2019 ERSAĞ KATALOĞU| |2019 FİYAT LİSTESİ|

Ersağa üyelik avantajları Nelerdir?
>>>> Ersağa üye olarak kataloğ fiyatına göre %25 indirimli üye fiyatından ürün alırsınız.
>>Promosyon(Bedava) ürün alma hakkı;
*100,00TL lik siparişinize 1 ürün bedava seçme hakkı.
*200,00TL lik siparişlerde ise 3 tane ürün bedava seçme hakkı.
**Ayrıca her ay düzenlenen ek kampanyalarla Bedava Promosyon sayısı 200,00 TL lik siparişlerde 3 yerine 5 tane olmaktadır. Bu kampanyalar sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulmaktadır.
>>Sonuç olarak hem %25 indirimli ürün hem de promosyon ürünler alırsınız.
>>ÜYELİK AİDATI YOKTUR.Ayrıca üyeliğinizin bağlayıcılığı yoktur. İstediğiniz zaman üyelik iptal edebilirsiniz. Her ay sipariş zorunluluğu da yoktur.
>>Neden T.C. Kimlik numarası isteniyor?
Ersağ Temizlik ve Kozmetik şirketi ile gerçekleştireceğiniz alışveriş işlemlerinin ticari olarak faturalandırılması yasal bir zorunluluktur.
Maliye Bakanlığı tarafından 29.08.2006 tarihli 26274 sayılı Resmi gazetede tebliğ edildiği üzere 01.01.2007 tarihinden itibaren kesilecek faturalarda T.C. Kimlik numarası yazma mecburiyeti getirilmiştir.Üyelik işlemlerinin gerçekleşmesi için T.C. Kimlik gereklidir.
>>BİLGİLERİNİZ ÜÇÜNCÜ KİŞİLERLE KESİNLİKLE PAYLAŞILMAZ.SADECE KENDİ ÜYELİK SAYFANIZDAN KENDİNİZ GÖREBİLİRSİNİZ.

26 Şubat 2017
1.208 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Ersağ Ürün Kataloğu