Hızlı Üyelik ve Sipariş için 0507 509 03 61

Sosyal Medyada Biz}Ersağ Ürünleri Pahalı mı?

Neden Ersağ kullanayım ki; kimyasal ürünler daha ucuz ve kolayca ulaşılabilir diye düşünüyorsanız ya hayatınız kimyasal ürünler kadar ucuz ya da siz hala kendinize, beraber yaşadığınız insanlara ve çevrenize değer vermiyorsunuzdur.
Şöyle bir düşünün;ömrünüz boyunca X markalı çamaşır tozunu kullandınız, peki size ”bu ürünü çok uzun süredir kullanıyorsunuz,siz bir lira eksik ödeyin.”demezler.Ancak  Ersağ  Network  Marketing   ile ürünü satın aldığınız ilk günden itibaren %10 ile %33 arasında indirim yapar;ayrıca 100 ve 150 liralık alışverişlerinize de 1 ile 5 ürün arasından hediyeler vererek cazip seçenekler sunmaktadır.Bununla da kalmayıp 100 lira ve üstü alışverişlerinizden  kargo bedeli alınmamaktadır.Eğer bitkisel ürün pazarlamacısı iseniz aldığınız ürünleri %10-33 arasında karla satabilir ayrıca kendi ekibinizi kurarak ilerleyen zamanlarda ekibinizin performansı sayesinde ciddi gelirler elde edebilirsiniz. (Ekip çalışmalarında ne kadar elde edebileceğinizi ayrıntılı olarak tablo halinde sizlere sunacağım).
Örneğin ben 48,75 liraya satın aldığım 1000 ml.(piyasada satılan 330 ml. kimyasal şampuanların 3 katından biraz fazla)Ersağ şampuanı network marketin sistemi sayesinde %10 ile %33 arasında indirimli olarak satın alabiliyorum.Peki neden kimyasal kullanıp hep aynı ödemeyi yapayım?
Ersağ  dediğiniz şirketi ilk kez duyuyorum; X şirketinin bilinirliği daha fazla,X şirketi istese daha uygun fiyata ürünü satabilir.Böyle şeylere ihtiyacı yok diyorsanız size de söyleyeceklerim var.Ersağda kazançınız  neden fazla;çünkü Ersağ üretici olarak direkt üyesine satış yapar,yani fabrikadan çıkan ürüne ilk siz sahip olursunuz.X firması ise ürettiği ürünün sırasıyla
Fabrika>Bölge Bayii>Toptancı>Bayii>>Satıcı>Perakendeci+Reklam Maliyeti
ile beraber siz tüketicilere sunmak zorundadır.O yüzden tanınır,bilinir ve yine bu sirkülasyon  sonucu uygun fiyatta değildir.
Karar sizin.İsterseniz sağlığınız için daha az harcayın  isterseniz kimyasallara  ödeyerek hayatınızda tutmaya devam edin.Son olarak şunu da ifade etmeden yazımı bitirmek istemedim.Daha  sağlıklı bir hayat için 3-5 kuruşun hesabını yapmaya değer mi?  Sağlıcakla kalın, hayat hesap yapmayacak kadar kısa…
3.163 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

× Üyelik ve Destek