Hızlı Üyelik ve Sipariş için 0507 509 03 61

Sosyal Medyada Biz}Ersağ Network Marketing ile Ek gelir İmkanı

Ersağ Network Marketing ile Ek gelir İmkanı
Network Marketing Ne Anlama Gelir?
Dünya ekonomistlerince ”Geleceğin işi” olarak öngörülen ve son on yıldaki gelişimi ile Network Marketıng bir iş fikrinden çok kendi işini kurmaya sermayesi olmayan insanların, risk almadan kendi işlerini kurabildiklerini ispat etmiş bir ”Çözüm Yolu”dur.
Araştırmalarda son on yıldaki zenginlerin %20 sinin bu alanda çalışmaya başlamış ve sonuca ulaşmış temsilcilerden oluştuğu görülmektedir. Ürünlerin sadece şirket temsilcilerince satılması, başka aracıların olmaması (Toptancı, nakliye, perakendeci v.s.) milyonlarca dolara mal olan reklam giderlerinin olmaması, ürün kalitesi ve çeşitliliğinin artmasına aynı zamanda uygun fiyattan memnun müşterilere ulaşmasının nedenidir. Memnun müşteri ve birebir danışmanlık hizmeti sayesinde tavsiye yoluyla hem ürünlere hem de işimize talep artacak ve buda işimizin gelişimini ve yayılımını sağlayacaktır.
PEKİ NEDEN ERSAĞ NETWORK MARKETİNG?
Birçok Network marketing şirketi yurtdışından gelerek Türkiye’de çalışmışlar ve yüksek cirolara ulaşmışlardır. Şirketimiz Türkiye’den doğup Dünya ya açılmayı bekleyen Uluslar arası platformda adını duyurmuş ilk ve tek Türk Network Şirketidir. Bu gururu, Yeni ve Capcanlı bir heyecanla, kendi şirketimizle Ülkemiz ve vatandaşlarımız için Başarıya ve Kazanca dönüştürme çabasındayız.
Ersağ olarak farklarımız;
•Kariyerlerinizi 1 ay değil Birbirini takip eden 2 aydaki  ekip cironuz ile yapabilme imkanı ve daha erken kariyer ve yüksek kazanç,
•Kariyeriniz korunur, cironuz düşse de Ersağ ’da kariyerden düşmek yok,
•Türkiye’de ilk ve tek olma özelliğine sahip ürünler(Fosfat %0)
•%21 değil, %24 ya da %25 değil, Tam  %33 performans primi ve %9 a  varan ve 3 derinlikte liderlik primleri ile kazançlı marketing plana sahip olduğu için organizasyon kuran liderlere daha fazla kazandırır.
•Yurt dışına (AB ülkeleri) ürün gönderebilme ve organizasyon kurma İmkanı (enternasyonal),
•Ürettiği ürünlerde kullandığı bitkileri ve içeriğini açıklayabilen tek şirket,
•Yasal sıkıntıları olmayan, her türlü izin belgeleri ve analiz raporları mevcut,
•İş tanıtım ve eğitim seminerleri desteğini veren bir şirket,
•Ofis desteği.
•100 TL ve üzeri alışverişlerde 1, 150 Tl ve üzeri siparişlerde 3 hediye ürün göndererek, satış kârı haricinde ekstra kazanç imkanı
NASIL PARA KAZANACAĞIM?
Kararınızı vermişseniz hemen Ersağ’a üye olarak sizde aramıza katılın. Üyeliğin herhangi bir bağlayıcılığı yoktur. Ücretsizdir. İstenildiği zaman iptal edilebilir.
ÜCRETSİZ ÜYE OLUP  indirimli ürün almaya başlayabilirsiniz. Organizasyon kurarak SINIRSIZ kazanmaya başlamak için, indirimli fiyat üzerinden 100 Liralık ürün almanız yeterli olacaktır. Hangi ürünleri alacağınıza siz karar verebilmektesiniz. Bütün siparişlerinizde her 100 Lira için 1 ürün, her 150 Lira için 3 ürün hediyemiz var.
Bazı şirketlerde bulunan kariyer adı altında zorunlu olarak çektirilen MAL DEPOLAMA fiyaskosu, sistemimizde YOKTUR. Ancak, bu sistemde ciddi olarak kalıcı ve sürekli para kazanmak arzusu içinde iseniz, bu işi yakın çevrenizle, onların tanıdıkları ile, dostlarınızla ve onların yakınları ile Ya da yeni tanışlığınız insanlarla paylaşmalı ve onları da bu kazançlı sistemin içine, alt grubunuz olarak daha doğrusu çalışma arkadaşlarınızı alarak kariyerine göre kariyer primleri kazanırsınız.
Hayatınızda Değişim için NETWORK MARKETİNG sistemini  nedir ?
-AĞIR YAŞAM KOŞULLARI altında eziliyoruz, kimi zaman mutluluk için sarf edeceğimiz takati kendimizde bulamıyoruz. Peki Network Marketing ile birlikte KENDİMİZE AYIRABİLECEĞİMİZ ÇOK DAHA FAZLA ZAMAN olduğunu biliyor musunuz?
-Günümüzde iş hayatı öylesine etrafımızı kuşatıcı bir hal aldı ki MESAİ SAATİ KAVRAMI NEREDEYSE TARİH OLDU.  Bu yeni düzen çalışan kişilerin iş zamanı ve dinleneceği zaman arasındaki sınırı çizmekte zorlanmasına neden oluyor. İşten sonra evde, tatilde kısacası 24 saat her yerde (UYURKEN BİLE RÜYAMIZDA )  İŞ DÜŞÜNMEK ZORUNDA KALIYORUZ. İş hayatından bunaldıysanız ve KENDİ İŞİNİZİN PATRONU OLARAK, iş hayatınızdaki çalışma temposunu kendiniz ayarlamak ister misiniz?  Eminim istersiniz..O halde Network Marketing sistemine dahil olmak sizin içinmükemmel bir iş  fırsatı olabilir.
-Günümüzde KİMYASAL TÜKETİMİ  hayatımızın hemen her kesiminde karşımıza çıkıyor. SAĞLIKLI YAŞAMAK İÇİN TONLARCA PARA HARCIYORUZ. Peki ülkemizde kurulan, TAMAMI YERLİ SERMAYE OLAN ERSAĞ  FİRMASINDAN BUGÜNE KADAR HABERİNİZ OLDU MU?  Eğer olmadıysa O zaman ERSAĞ ÜRÜNLERİ İLE TANIŞMANIZIN VAKTİ GELDİ DEMEKTİR.  Ersağ ürünleri  HER TÜRLÜ SERTİFİKAYA SAHİPTİR..
– Televizyonda, gazetelerde veya herhangi bir medya kanalı aracılığıyla bizlere yöneltilen reklamları mantığımız normal olarak algılamaktadır.  Oysa internetten yapılan reklam, alış-veriş, iş ortaklığı vb. konularında ise daha kuşkucu olmaktayız..  Normal ölçünüzü sorgulayın buna tabi ki hakkınız var;  Ersağ ürünlerinin  RESMİ KURUMLARDAN ALINAN SERTİFİKALAR ile  ortaya koyulmuştur.
– İnternetten para kazanmak kimilerine göre büyük bir kandırmacadır. Hayır kesinlikle katılmıyorum. İnternetten veya evinizden para kazanmak size anlattığımız Network Marketing sistemi ile mümkün; ancak HEMEN ZENGİN OLACAĞINIZI VE BİNLERCE LİRA KAZANACAĞINIZI HAYAL EDERSENİZ DUVARA TOSLARSINIZ. Bu mümkün değil, birbirimiz kandırmayalım. Network Marketing sistemi sabırlı çalışmalarımızla belli bir noktaya geleceğimiz ve her ay düzenli bir kazanca sahip olabileceğiniz bir iştir.
ERSAĞ KAZANÇ PLANI…
Ersağ da kariyerler birbirini takip eden 2 ay toplam cirosuna göre yapılır ve ulaşılan kariyerden düşülmez.
Sonsuz alt katmanlardaki üyelerinizin ciroları da sizin ekip cironuza yansır. Sonsuz derinlikten ara kazanç modeline göre prim kazanırsınız. Sınırsız üye kaydetme hakkına sahipsiniz.
Ersağ ile hayatınızı değiştirebilirsiniz. Binlerce Ersağ üyesi gibi sizler de hayallerinize kavuşabilirsiniz.
Şirketimiz Satış Yaparak Para Kazanmak İsteyen Üyelerini Destekler
•%25 perakende satış kârı + %33 e varan peşin indirimler
•Her 100 TL. siparişiniz için 1 adet satılabilir ürün hediyesi
•Her 150 TL Siparişiniz için 3 adet satılabilir ürün hediyesi.
•Ürün eğitimleri
•Tatiller, promosyonlar ve çekilişler.
 İlk 100TL. siparişinizden %25 kazanırsınız
Sonraki siparişlerinizden ise kariyerlerinize göre;
%25 kâr + %10 peşin indirim
%25 kâr + %15 peşin indirim
%25 kâr + %21 peşin indirim
%25 kâr + %27 peşin indirim
%25 kâr + %33 peşin indirim kazanırsınız.
 Yani;
 %33 lük kariyere gelen bir üye, üye alış fiyatı 100 tl olan ürünü alırken, %33 kariyer indiriminden yararlanır ve 33 tl lik peşin indirim nedeniyle 67 tl öder.
Katalog satış fiyatından sattığında ise, 58TL. kazanç elde eder.
Her 100 TL. sipariş için şirketten satış fiyatı ortalama 25TL. değerinde 1 ürün hediye gelir.
58TL. + 25TL. = 83TL. kazanır. (ödenen tutar 67TL.)
 Diğer şirketlerdeki gibi KDV oyunları yoktur. Bütün fiyatlara KDV dahildir.
 Satarak kazanmak isteyenler %100 ün üzerinde kazanç sağlayabilir.
 Kazançlı Marketing Planımız Ekip Kurmak İsteyenleri Destekler:
•Diğer Network Marketing şirketlerinden daha fazla performans primi (ara kazanç) öder. %33
•Kariyer farkı aralıkları %3 , %4 değil, tam  %6 dır.
•%33 seviyesine gelen, liderleriniz sizden koparılmaz ve onların toplam ekip cirolarından, kariyer seviyenize göre, %6 ile %9 prim kazanırsınız. (sonsuz derinlik.)
•Sadece ilk sıranızdaki liderlerden değil, ikinci nesil ve üçüncü nesil liderlerinizden, 3 derinliğe kadar liderlik primi alırsınız.
•Şirketimizin vereceği seminerler, tanıtımlar ve tatil organizasyonları ile ekiplerinizin büyümesine yardımcı olunur.
•KDV dâhil üye alış fiyatı üzerinden prim alırsınız.
Ersağ sizlere sıfır sermaye ve sıfır risk ile kendi işinizi kurma fırsatı sunuyor. Özgür çalışma saatleri ile ekonomik özgürlüğün tadını çıkaracaksınız..
Ersağ ile 4 koldan kazanç sağlarsınız. Bütün üyeler hakların tamamından yararlanabilir.
1.Ekip cironuzdan aylık kazanacağınız prim.
2.Liderlik primleri.
3.Perakende satış kârı.
4.Promosyonlar, çekilişler, hediyeler.
Ayrıca bu işi yapma sebepleriniz;
•Ücretsiz üye olarak evinizin ihtiyaçlarını indirimli almış olursunuz.
•Yabancı doğrudan satış şirketlerine pazar olmuş ülkemizde %100 yerli sermayeli şirketimizin dünyaya açılmasında katkınız olur.
•Çevre dostu ürünlerimizi kullanarak ve tavsiye ederek GERÇEK ÇEVRE DOSTU olursunuz. Kimyasallardan hem doğayı hem sağlığınızı kurtarmış olursunuz.
•Çoğu doğrudan satış şirketinde olduğu gibi ürünler PAHALI değil, konsantre ürünlerimiz EKONOMİK olduğu için temizlik ürünlerine fazla para ödememiş olursunuz.
•Her ay ürün almıyorsunuz diye üyeliğiniz iptal olmaz, ekibiniz elinizden alınmaz.
•Farklı şehre taşındığınızda ekibiniz halen size bağlı olur ve ekip kurmak için il sınırlaması yoktur.
•Ürünlerimizin yurtdışına çıkış izinleri olduğu için Almanya, Suriye, Kıbrıs… vs… ülkelere ürün gönderimi yapılabilir.
•Ekibiniz satış yapmasa da, sadece kendi ihtiyaçlarını alsalar da prim kazanırsınız.
•İster ürün alımı isterse yeni üye kayıtları ile aktivasyonunuzu yapabilirsiniz.
Günlük hayatta çok tüketilen ve mecburi ihtiyaç olduğu için zaten bütçe ayırdığımız ürünler ve dolayısıyla ekibinizin tamamı kullanıcı olacaktır.
• Ersağ’a üye olarak Ersağ’ın 00 ‘e yakın ürününü %10 dan başlayıp %33’e varan indirimli fiyatlardan alabilirsiniz.İndirimli alışveriş yetkisi tanımlanmış üyelik numaranız ve şifreniz cep telefonunuza kısa mesaj olarak gönderilecektir.
3.284 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

× Üyelik ve Destek