Hızlı Üyelik ve Sipariş için 0507 509 03 61

Sosyal Medyada Biz}Ersağ Para İadesi Yapıyor mu?

ERSAĞ ürünleri ile ilgili bir sorun mu yaşadınız?Ürünü sipariş verdikten sonra caydınız mı? İşte bütün bu soruların cevabını sizlere vermeye çalışacağım.
ERSAĞ firmasına üye oldunuz ve ilk siparişinizi verdiniz ancak daha sonra parayı yatırdıktan sonra caydınız.İşte böyle bir durumda sipariş vermeden önce onayladığınız ancak pek dikkat etmediğiniz kısa sözleşmenin ayrıntısını sizlerle paylaşacağım.
Tüketici; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, teslim aldığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.Hizmet sunumuna ilişkin mesafeli sözleşmelerde ise, bu süre sözleşmenin imzalandığı tarihte başlar.Sözleşmede, hizmetin ifasının 7 günlük süre dolmadan yapılması kararlaştırılmışsa, tüketici ifanın başlayacağı tarihe kadar cayma hakkını kullanabilir.Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar satıcı veya sağlayıcıya aittir
Yukarıda ERSAĞ firmasının kendi sözleşmesinin 7. maddesinde açıkça 7 iş günü içerisinde caydığınız taktirde paranızın iade edileceği belirtilmiştir.
4.078 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. MEHMET dedi ki:

    SİPARİŞ İPTALİNİ NEREDEN YAPACAĞIZ

    1. admin dedi ki:

      Konu ile ilgili şikayetleriniz ve önerileriniz için http://www.ersag.com.tr adresi iletişim kısmını kullanın lütfen.

BİR YORUM YAZIN

× Üyelik ve Destek