İletişim/Üyelik 0507 509 03 61

Sosyal Medyada Biz}Ersağ Aktif Üyelik Nasıl Silinir?

ŞİRKET İLKEMİZE,

14-5 şirket ilkelerinden “Fesih” maddesinde bulunan  11-16 daki “Üye yada sponsor 2 yıl boyunca hiçbir şekilde kendinde ve ekibinde aktiflik yapılmadığı takdirde, farklı bir sponsor altında aktif hale getirilebilir”. maddesine istinaden 8-9 eylül 2017 tarihinde yapılan müdürler toplantımızda alınan karara göre, revize edilmiştir. Buna göre,
1 Ekim 2017 tarihinden itibaren şirket ilkelerimize ek madde olarak ‘’2 yıl hiç aktif olmayan üye, başka bir sponsora geçmek istediğinde bulunmuş olduğu kariyer sıfırlanarak, yeni bir sponsora geçebilecek, Ancak bulunduğu kariyeri kaybedecektir.Ayrıca Ekibi aktif bir şekilde çalışıyor ise ekibiyle geçiş yapamayacak, ekibini ve kariyerini kaybetmiş olacaktır.
Ayrıca 1 Ekimden itibaren 2 yıl sipariş vermeyip, aktif olmayan üyelerimize 2 yılı doldurmasına  iki ay kala mesaj yoluyla kendisine bildirilecek olup, ayrıca müdürünün ve sponsorunun görebileceği bir şekilde 2 yıl aktif olup olmadığını, 2 ay kala sayfasından takip edilebilecektir. ( Burada aktiflik konusu 5 ve 60 aktiflik konusu değil 2 yıl sipariş vermeyip aktif olmama konusudur. )

ÜCRETSİZ ERSAĞ ÜYELİK FORMU

|2019 ERSAĞ KATALOĞU| |2019 FİYAT LİSTESİ|

Ersağa üyelik avantajları Nelerdir?
>>>> Ersağa üye olarak kataloğ fiyatına göre %25 indirimli üye fiyatından ürün alırsınız.
>>Promosyon(Bedava) ürün alma hakkı;
*100,00TL lik siparişinize 1 ürün bedava seçme hakkı.
*200,00TL lik siparişlerde ise 3 tane ürün bedava seçme hakkı.
**Ayrıca her ay düzenlenen ek kampanyalarla Bedava Promosyon sayısı 200,00 TL lik siparişlerde 3 yerine 5 tane olmaktadır. Bu kampanyalar sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulmaktadır.
>>Sonuç olarak hem %25 indirimli ürün hem de promosyon ürünler alırsınız.
>>ÜYELİK AİDATI YOKTUR.Ayrıca üyeliğinizin bağlayıcılığı yoktur. İstediğiniz zaman üyelik iptal edebilirsiniz. Her ay sipariş zorunluluğu da yoktur.
>>Neden T.C. Kimlik numarası isteniyor?
Ersağ Temizlik ve Kozmetik şirketi ile gerçekleştireceğiniz alışveriş işlemlerinin ticari olarak faturalandırılması yasal bir zorunluluktur.
Maliye Bakanlığı tarafından 29.08.2006 tarihli 26274 sayılı Resmi gazetede tebliğ edildiği üzere 01.01.2007 tarihinden itibaren kesilecek faturalarda T.C. Kimlik numarası yazma mecburiyeti getirilmiştir.Üyelik işlemlerinin gerçekleşmesi için T.C. Kimlik gereklidir.
>>BİLGİLERİNİZ ÜÇÜNCÜ KİŞİLERLE KESİNLİKLE PAYLAŞILMAZ.SADECE KENDİ ÜYELİK SAYFANIZDAN KENDİNİZ GÖREBİLİRSİNİZ.

06 Ekim 2017
1.747 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM

 1. Fatma Küçük dedi ki:

  Bilgim olmadan üye yapıldım. sonrasında üye olduğum bilgilendirildi. üyeliğimin iptalini istiyorum

  1. adem dedi ki:

   Merhaba Fatma hanım,üyelik formu doldurmaz iseniz İnternet üzerinden üye olmanız mümkün değil;aynı şekilde çevrenizde bulunan bir Ersağ üyesi tarafından size verilen üyelik formunu doldurmazsanız yine üye olamazsınız.ÜYELİK İPTALİ için hiçbir alışveriş yapmamanız yeterlidir.

 2. Emine Çakıt dedi ki:

  Ben bir yıl önce üye olsun ama üyeliğinin iptalini istiyorum

  1. adem dedi ki:

   ERSAĞ Genel merkez ile iletişime geçiniz.

 3. YURDAGÜL dedi ki:

  DOGUM GÜNLRİMDE MESAJ GELİYOR VE ÜYE OLDUĞUMU ÖĞRENİYORUM ÜYELİK İPTALİNİ YAPARMISINIZ VE LÜTFEN BANA MESAJ GÖNDERMEYİN LÜTFEN

  1. adem dedi ki:

   Üyelik iptali için Ersağ Genel Merkezi aramalısınız.Burası sadece yeni üyelik yapacaklar için hizmet vermektedir.

 4. Esra dedi ki:

  Merhabalar üyesi olduğum kişiden ayrılıp bağımsız kimsenin adı altında olmadan tek başıma üye olmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. adem dedi ki:

   Sadece şehit ve gazi yakınları bu şekilde üye olabilir.

BİR YORUM YAZIN

Ersağ Ürün Kataloğu