İletişim/Üyelik 0507 509 03 61

Sosyal Medyada Biz}

>ÜCRETSİZ ERSAĞ ÜYELİĞİ<
|Ürün Kataloğu| Fiyat Listesi|

Ersağ Aktif Üyelik Silinmesi

ŞİRKET İLKEMİZE,

14-5 şirket ilkelerinden “Fesih” maddesinde bulunan  11-16 daki “Üye yada sponsor 2 yıl boyunca hiçbir şekilde kendinde ve ekibinde aktiflik yapılmadığı takdirde, farklı bir sponsor altında aktif hale getirilebilir”. maddesine istinaden 8-9 eylül 2017 tarihinde yapılan müdürler toplantımızda alınan karara göre, revize edilmiştir. Buna göre,
1 Ekim 2017 tarihinden itibaren şirket ilkelerimize ek madde olarak ‘’2 yıl hiç aktif olmayan üye, başka bir sponsora geçmek istediğinde bulunmuş olduğu kariyer sıfırlanarak, yeni bir sponsora geçebilecek, Ancak bulunduğu kariyeri kaybedecektir.Ayrıca Ekibi aktif bir şekilde çalışıyor ise ekibiyle geçiş yapamayacak, ekibini ve kariyerini kaybetmiş olacaktır.
Ayrıca 1 Ekimden itibaren 2 yıl sipariş vermeyip, aktif olmayan üyelerimize 2 yılı doldurmasına  iki ay kala mesaj yoluyla kendisine bildirilecek olup, ayrıca müdürünün ve sponsorunun görebileceği bir şekilde 2 yıl aktif olup olmadığını, 2 ay kala sayfasından takip edilebilecektir. ( Burada aktiflik konusu 5 ve 60 aktiflik konusu değil 2 yıl sipariş vermeyip aktif olmama konusudur. )

06 Ekim 2017
1.191 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM

 1. Fatma Küçük dedi ki:

  Bilgim olmadan üye yapıldım. sonrasında üye olduğum bilgilendirildi. üyeliğimin iptalini istiyorum

  1. adem dedi ki:

   Merhaba Fatma hanım,üyelik formu doldurmaz iseniz İnternet üzerinden üye olmanız mümkün değil;aynı şekilde çevrenizde bulunan bir Ersağ üyesi tarafından size verilen üyelik formunu doldurmazsanız yine üye olamazsınız.ÜYELİK İPTALİ için hiçbir alışveriş yapmamanız yeterlidir.

 2. Emine Çakıt dedi ki:

  Ben bir yıl önce üye olsun ama üyeliğinin iptalini istiyorum

  1. adem dedi ki:

   ERSAĞ Genel merkez ile iletişime geçiniz.

 3. YURDAGÜL dedi ki:

  DOGUM GÜNLRİMDE MESAJ GELİYOR VE ÜYE OLDUĞUMU ÖĞRENİYORUM ÜYELİK İPTALİNİ YAPARMISINIZ VE LÜTFEN BANA MESAJ GÖNDERMEYİN LÜTFEN

  1. adem dedi ki:

   Üyelik iptali için Ersağ Genel Merkezi aramalısınız.Burası sadece yeni üyelik yapacaklar için hizmet vermektedir.

BİR YORUM YAZIN

× Ersağ Yeni Üyelik WhatsApp Destek