Hızlı Üyelik ve Sipariş için 0507 509 03 61

Sosyal Medyada Biz}Ersağ Demirdikeni, L-arginin, Çakşırotu, Epimedium Ekstreleri ve Arı Sütü

Ersağ Demirdikeni, L-arginin, Çakşırotu, Epimedium Ekstreleri ve Arı Sütü

Ürün Kodu /Ağırlığı

Kod : 2022 / 90 kapsül / 600 mg.

Ersağ Demirdikeni, L-arginin, Çakşırotu, Epimedium Ekstreleri ve Arı Sütü Kullanım Alanları ve Özellikleri Nelerdir?

EErsağ Demirdikeni, L-arginin, Çakşırotu, Epimedium Ekstreleri ve Arı Sütü, takviye edici gıda olarak üretilmektedir. Ersağ Demirdikeni, L-arginin, Çakşırotu, Epimedium Ekstreleri ve Arı Sütü içeriğinde dolgu ve katkı maddesi bulunmamaktadır. Ürünün içeriği, ürün bileşenleri tablosunda yer almaktadır.

BİLEŞEN ADI – 4 KAPSÜL
Demirdikeni Ekstraktı  -600 mg
L-Arginin – 600 mg
Gingko Biloba Ekstraktı – 200 mg
Cüce Palmiye Ekstraktı – 200 mg
Çakşırotu Kökü – 140 mg
Epimedium Ekstarktı – 120 mg
Liyofilize Arı Sütü – 108 mg
Panax Ginseng Ekstraktı – 100 mg
E Vitamini – 20 mg
Çinko – 12 mg

Ersağ Demirdikeni, L-arginin, Çakşırotu, Epimedium Ekstreleri ve Arı Sütü Nasıl Kullanılır?

Gıda takviyesi olarak yetişkinler için günde 4 tane kapsül  bol su ile alınması tavsiye edilir.

İşletme Kayıt No : TR-20-K-010657 ile Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir.

Ersağ Demirdikeni, L-arginin, Çakşırotu, Epimedium Ekstreleri ve Arı Sütü Onay Numarası: 000697-14.04.2016

Ersağ Demirdikeni, L-arginin, Çakşırotu, Epimedium Ekstreleri ve Arı Sütü İçeren Ekstraktı takviye edici gıda olarak  Ersağ Tesislerinde Üretilmiştir.

  Kullanıcıların dikkatine;Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Türk Gıda Kodeksi Etiketleme Yönetmeliği ve ilgili yayınlanan mevzuatlara göre gıda takviyesi olarak üretilen ürünlerin tanıtımında  endikasyon, hastalık ve faydaları gibi ibarelerin kullanılması yasaktır.

Uyarı Bilgileri: Takviye edici gıda olarak tüketilir. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesi ve tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız. Emniyet bandı kopmuş ambalajları satın almayınız. Seri numarası üretim tarihidir. Son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz. Üretim ve son kullanma tarihi ambalaj üzerindedir.

Uyarı:  Sağlık ve kozmetik kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken hastalıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı oluğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesi yasaklandığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır.

6.905 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Firdevs Turan Çika dedi ki:

    Ürünlerinizden almak istiyorum ama maalesef hiç bir ürününüzün faydasını, ne için kullanılması gerektiğini broşürlerinizden ve sitenizden öğrenemiyorum. Diğer kaynaklara başvurmak gerekiyor. Bu da ciddiyetinizi, güvenilirliğinizi sorgulatıyor

    1. adem dedi ki:

      İçerik ile ilgili bilgi vermek yasak olduğu için kanunen yazilmiyor.Uye olduktan sonra sponsorunuzdan bilgi alabilirsiniz

BİR YORUM YAZIN

× Üyelik ve Destek