Hızlı Üyelik ve Sipariş için 0507 509 03 61

Sosyal Medyada Biz}Yüzde Yüz Bitkisel Ürün Kandırmacası

Bitkisel, doğal  ürün pazarlamasında en çok başvurulan yollardan birisi de müşteriye ürünün %100 bitkisel olduğunun söylenmesidir.Bu yüzden almayı düşündüğümüz ürüne ait resmi kurumlardan gerekli sertifikaların üretici firma tarafından alınıp alınmadığına dikkat edin.
Ürün içerisinde yazılanları bilememe durunuz çok normalken size ürün hakkında anlatılanları sorgulama şansımızda olmayabilir.Şöyle bir düşünün biri size gelmiş Paris’i anlatıyor; lokantalarını,insanlarını,Eyfel kulesini vb. şimdi siz şayet Paris’e gitmemişseniz konuya yabancı kalırsınız. Abi böyle diyorsun da kim inceliyor aldığı ürünü bu kadar sanki Allah aşkına dediğinizi duyar gibiyim.
Güzel kardeşim sen zaten herkes gibi kimyasal kullanmamak yani farklı olmak için yola çıktın.Bitkisel ve doğal ürün kullanarak sağlıklı bir yaşamı tercih ettin.Bu zor yolda dikkatli olmalısın.Yoksa sana bitkisel ürün diye kimyasal satabilirler,paranla rezil olursun.
%100 Bitkisel,doğal ürün bir kandırmacadır.Yüzde yüz bitkisel kullanmak istiyorsanız o zaman ya gidip bitkinin yetiştiği ağaç vs. dalından koparıp hiç bir işleme tabi sokmadan kullanacaksın.Ve ya makul olanı yani yüksek oranda bitkisel ürünleri tercih edeceksiniz.(%80-95 oranında bitkisel gibi)
Ersağ ürünleri organik ve bitkisel  ve  doğal mıdır?
Ersağ doğal  temizlik ve  kozmetik ürünlerin içeriğinde kullanılan bazı girdiler organik kimyasaldır.Örneğin 1 Litrelik ürünümüzün içerisinde 0,6 dan başlayarak organik kimyasallar bulunmaktadır.Dolayısıyla içerisindeki diğer bileşenler organik ve bitkisel içerikten ibarettir.Ancak bir ürüne  doğal yada bitkisel diyebilmemiz için hiçbir sentetik işlemden geçmemesi gerekmektedir.Dolayısıyla ürünlerimize %100 doğal yada bitkisel demek yanlıştır.
7.286 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

× Üyelik ve Destek