İletişim/Üyelik 0507 509 03 61

Sosyal Medyada Biz}ERSAĞ TC Kimlik Doğrulama

ERSAĞ TC Kimlik Doğrulama
Ersağ firması ürün satışından sonra sağlıklı bir şekilde fatura kesmek ve müşterilerin mağdur olmaması adına TC Kimlik Doğrulama Sistemini Nüfus Müdürlüğü ile koordine olarak uygulamaya koymuştur. Bilgilerinizi üye olurken dikkatlice kontrol edin çünkü nüfus cüzdanı dışındaki bilgilerin girilmesi sizin üye olmanızı engelleyecektir.
Daha önceden üye olanlar ise üye numaraları ve şifreleriyle www.ersag.com.tr adresinden üye panellerine girdiklerinde TC Doğrulama ile ilgili uyarı alıyorlarsa hesabındaki bilgilerindeki eksik veya hatalı kısımları düzeltmelidirler; şayet bunu yapmazlarsa asla sipariş veremeyecekleri gibi bir süre sonra sistem tarafından silineceklerdir.
Ersağ için üye olmak istediğinizde sizden istenen bilgilerden biri de TC  kimlik numaranızdır.TC kimlik numaranız sizden istenmesinin nedenleri;
Siparişleriniz sonrası yaptığınız ödemelere için fatura kesilebilmesi için bu bilgi gereklidir.
ERSAĞ şirketi  TC kimlik numaraları ile kayıt yapmak zorundadır çünkü Denizli Ticaret Odası!na kayıtlı yasal bir firmadır ve üyelerine network marketing(pazar ağı) işi gereği prim dağıtmaktadır.Bu primleri Türkiye’de işlem yapan bankalar üzerinden yapmaktadır;o yüzden yapılan üyeliklerin daha sonradan yanlış kişilerin eline geçmemesi için bu gereklidir.
TC kimlik numaranız ile yaptığınız üyelik sonrası sizin kimlik numaranızı kullanarak hiçbir şahıs üye olamaz.Bu sizin güvenliğiniz içindir.
ÜCRETSİZ ERSAĞ ÜYELİK FORMU

|2019 ERSAĞ KATALOĞU| |2019 FİYAT LİSTESİ|

Ersağa üyelik avantajları Nelerdir?
>>>> Ersağa üye olarak kataloğ fiyatına göre %25 indirimli üye fiyatından ürün alırsınız.
>>Promosyon(Bedava) ürün alma hakkı;
*100,00TL lik siparişinize 1 ürün bedava seçme hakkı.
*200,00TL lik siparişlerde ise 3 tane ürün bedava seçme hakkı.
**Ayrıca her ay düzenlenen ek kampanyalarla Bedava Promosyon sayısı 200,00 TL lik siparişlerde 3 yerine 5 tane olmaktadır. Bu kampanyalar sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulmaktadır.
>>Sonuç olarak hem %25 indirimli ürün hem de promosyon ürünler alırsınız.
>>ÜYELİK AİDATI YOKTUR.Ayrıca üyeliğinizin bağlayıcılığı yoktur. İstediğiniz zaman üyelik iptal edebilirsiniz. Her ay sipariş zorunluluğu da yoktur.
>>Neden T.C. Kimlik numarası isteniyor?
Ersağ Temizlik ve Kozmetik şirketi ile gerçekleştireceğiniz alışveriş işlemlerinin ticari olarak faturalandırılması yasal bir zorunluluktur.
Maliye Bakanlığı tarafından 29.08.2006 tarihli 26274 sayılı Resmi gazetede tebliğ edildiği üzere 01.01.2007 tarihinden itibaren kesilecek faturalarda T.C. Kimlik numarası yazma mecburiyeti getirilmiştir.Üyelik işlemlerinin gerçekleşmesi için T.C. Kimlik gereklidir.
>>BİLGİLERİNİZ ÜÇÜNCÜ KİŞİLERLE KESİNLİKLE PAYLAŞILMAZ.SADECE KENDİ ÜYELİK SAYFANIZDAN KENDİNİZ GÖREBİLİRSİNİZ.

26 Şubat 2017
1.414 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Hülya yavuz dedi ki:

    Üye yaptığınız için teşekkür ederim

    1. adem dedi ki:

      Biz teşekkür ederiz.

BİR YORUM YAZIN

Ersağ Ürün Kataloğu