Hızlı Üyelik ve Sipariş için 0507 509 03 61

Sosyal Medyada Biz}ERSAĞ TC Kimlik Doğrulama

ERSAĞ TC Kimlik Doğrulama
Ersağ firması ürün satışından sonra sağlıklı bir şekilde fatura kesmek ve müşterilerin mağdur olmaması adına TC Kimlik Doğrulama Sistemini Nüfus Müdürlüğü ile koordine olarak uygulamaya koymuştur. Bilgilerinizi üye olurken dikkatlice kontrol edin çünkü nüfus cüzdanı dışındaki bilgilerin girilmesi sizin üye olmanızı engelleyecektir.
Daha önceden üye olanlar ise üye numaraları ve şifreleriyle www.ersag.com.tr adresinden üye panellerine girdiklerinde TC Doğrulama ile ilgili uyarı alıyorlarsa hesabındaki bilgilerindeki eksik veya hatalı kısımları düzeltmelidirler; şayet bunu yapmazlarsa asla sipariş veremeyecekleri gibi bir süre sonra sistem tarafından silineceklerdir.
Ersağ için üye olmak istediğinizde sizden istenen bilgilerden biri de TC  kimlik numaranızdır.TC kimlik numaranız sizden istenmesinin nedenleri;
Siparişleriniz sonrası yaptığınız ödemelere için fatura kesilebilmesi için bu bilgi gereklidir.
ERSAĞ şirketi  TC kimlik numaraları ile kayıt yapmak zorundadır çünkü Denizli Ticaret Odası!na kayıtlı yasal bir firmadır ve üyelerine network marketing(pazar ağı) işi gereği prim dağıtmaktadır.Bu primleri Türkiye’de işlem yapan bankalar üzerinden yapmaktadır;o yüzden yapılan üyeliklerin daha sonradan yanlış kişilerin eline geçmemesi için bu gereklidir.
TC kimlik numaranız ile yaptığınız üyelik sonrası sizin kimlik numaranızı kullanarak hiçbir şahıs üye olamaz.Bu sizin güvenliğiniz içindir.
3.762 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Hülya yavuz dedi ki:

    Üye yaptığınız için teşekkür ederim

    1. adem dedi ki:

      Biz teşekkür ederiz.

BİR YORUM YAZIN

× Üyelik ve Destek