Hızlı Üyelik ve Sipariş için 0507 509 03 61

Sosyal Medyada Biz}Ersağ Sarı Kantoron

Ersağ Sarı Kantoron

Ürün Kodu /Ağırlığı

Kod : 2008 / 30 kapsül / 460,20 mg.

Ersağ Sarı Kantoron Kullanım Alanları ve Özellikleri Nelerdir?

Ersağ Sarı Kantoron takviye edici gıda olarak üretilmektedir. Ersağ Sarı kantoron içeriğinde dolgu ve katkı maddesi bulunmamaktadır. Ürünün içeriği, ürün bileşenleri tablosunda yer almaktadır.

Bileşen adı  – 1 Kapsül

Sarı Kantaron Extraktı – 460,20 mg

Ersağ Sarı Kantoron Nasıl Kullanılır?

Gıda takviyesi olarak yetişkinler için günde 1 tane kapsül  bol su ile alınması tavsiye edilir.

İşletme Kayıt No : TR-20-K-010657 ile Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir.

Sarı Kantaron Onay Numarası: 000174-06.07.2015

Ersağ Sarı Kantoron takviye edici gıda olarak  Ersağ Tesislerinde Üretilmiştir.

Kullanıcıların dikkatine;Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Türk Gıda Kodeksi Etiketleme Yönetmeliği ve ilgili yayınlanan mevzuatlara göre gıda takviyesi olarak üretilen ürünlerin tanıtımında  endikasyon, hastalık ve faydaları gibi ibarelerin kullanılması yasaktır.

Uyarı Bilgileri: Takviye edici gıda olarak tüketilir. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesi ve tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız. Emniyet bandı kopmuş ambalajları satın almayınız. Seri numarası üretim tarihidir. Son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz. Üretim ve son kullanma tarihi ambalaj üzerindedir.

6.279 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

 1. ergun dedi ki:

  kullanıyoruz görecez

 2. Nurşen dedi ki:

  İnternetten siteniz çok yetersiz istediğim şeye ulaşamıyorum sürekli reklam yaa faklı konular. Yukarıda yazan zaten şişenin üstünde yazıyor. Ben daha iyi bilgilendirilmek isterdim ne zamanları alınıyor aç mı tok mu kullanılıyor kimlere zararlı yan etkisi var mı varsa neler uyku yapıyor mu bunları bilmek isterdim ama hiç biri yazmıyor çok yetersiz

  1. adem dedi ki:

   İstediğiniz tip cevaplara ilgili bakanlık izin vermiyor.

BİR YORUM YAZIN

× Üyelik ve Destek