Hızlı Üyelik ve Sipariş için 0507 509 03 61

Sosyal Medyada Biz}Ersağ L-Karnitin, Kitosan, Yeşil Çay Ekstresi, Garsiniya, Mate Yaprağı, Paprika

Ersağ L-Karnitin, Kitosan, Yeşil Çay Ekstresi, Garsiniya, Mate Yaprağı, Paprika

Ürün Kodu /Ağırlığı

Kod : 2031 / 60 kapsül / 600 mg.

Ersağ L-Karnitin, Kitosan, Yeşil Çay Ekstresi, Garsiniya, Mate Yaprağı, Paprika Kullanım Alanları ve Özellikleri Nelerdir?

Ersağ L-Karnitin, Kitosan, Yeşil Çay Ekstresi, Garsiniya, Mate Yaprağı, Paprika, takviye edici gıda olarak üretilmektedir. Ersağ L-Karnitin, Kitosan, Yeşil Çay Ekstresi, Garsiniya, Mate Yaprağı, Paprika içeriğinde dolgu ve katkı maddesi bulunmamaktadır. Ürünün içeriği, ürün bileşenleri tablosunda yer almaktadır.
BİLEŞEN ADI – 2 KAPSÜL
L- Carnitine(L-Karnitin) – 500 mg
Chitosan (Kitosan) – 200 mg
Camellia Sinensis ( Yeşil Çay Ekstraktı ) – 200 mg
Garcinia Combogia ( Garsiniya ) – 140 mg
Ilex Paraguariensis ( Mate Yaprağı ) – 100 mg
Capsicum Frutescens ( Paprika ) – 30 mg
Zinc Sülfate ( Çinko ) – 30 mg
Krom Pikolinat – 620 ug

Ersağ L-Karnitin, Kitosan, Yeşil Çay Ekstresi, Garsiniya, Mate Yaprağı, Paprika Nasıl Kullanılır?

 Gıda takviyesi olarak yetişkinler için sabah akşam günde2 defa birer kapsül bol su ile alınması tavsiye edilir.

İşletme Kayıt No : TR-20-K-014963 ile Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir.

Ersağ L-Karnitin, Kitosan, Yeşil Çay Ekstresi, Garsiniya, Mate Yaprağı, Paprika Onay Numarası: 002168-29.05.2017

Ersağ L-Karnitin, Kitosan, Yeşil Çay Ekstresi, Garsiniya, Mate Yaprağı, Paprika takviye edici gıda olarak  Ersağ Tesislerinde Üretilmiştir.

  Kullanıcıların dikkatine;Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Türk Gıda Kodeksi Etiketleme Yönetmeliği ve ilgili yayınlanan mevzuatlara göre gıda takviyesi olarak üretilen ürünlerin tanıtımında  endikasyon, hastalık ve faydaları gibi ibarelerin kullanılması yasaktır.

Uyarı Bilgileri: Takviye edici gıda olarak tüketilir. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesi ve tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız. Emniyet bandı kopmuş ambalajları satın almayınız. Seri numarası üretim tarihidir. Son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz. Üretim ve son kullanma tarihi ambalaj üzerindedir.

Uyarı:  Sağlık ve kozmetik kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken hastalıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı oluğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesi yasaklandığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır.

5.230 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

× Üyelik ve Destek