Ersağ Üye Ol Katalog/Fiyat Listesi
Hızlı Üyelik ve Sipariş için 0507 509 03 61

Sosyal Medyada Biz}Ersağ Yüzde Yüz Bitkisel mi?

Ersağ Yüzde Yüz Bitkisel mi?

Temizlik Ve Kozmetik Ürünlerinde % 100 Doğal, Bitkisel Yada Bitkisel Doğal İçerikli Denilmesi İlgili Bakanlıklar Tarafından Yasalaştırılmıştır. Bir Ürüne % 100 Bitkisel Diyebilmek İçin Su Hariç Sadece Bitki Yada Bitki Ekstraktından Elde Etmiş Olduğunuz Ürün % 100 bitkiseldir. Doğal Ürünler İse Üretildiğine Dair Ayrıca Yine Su Hariç Kullanılan Hammaddelerin Hepsinin Doğal Olması Gerekmektedir. Şöyle Ki Su, Direk Kaynağından Doğal Olarak Hiçbir İşleme Tabi Tutulmadan Kullanılması Doğal Sudur. Eğer Su Herhangi Bir Arıtma, İzolasyon Veya Sterilizasyon Uygulanması Durumunda Doğal Özelliğini Kaybeder. Onun İçin İlgili Bakanlığın Yasaları Gereği Ürünlerimize % 100 Bitkisel Dememiz Doğru Değildir. DOĞAL HAMMADDE KAYNAKLIDIR DİYEBİLİRSİNİZ.
ERSAĞ  yetkilileri bu soruya kendi resmi sitelerinde şöyle cevap vermektedir:
Üretmiş olduğumuz ürünlerin içeriğinde kullanılan bazı girdiler organik kimyasaldır.Örneğin 1 Litrelik ürünümüzün içerisinde 0,6 dan başlayarak organik kimyasallar bulunmaktadır.Dolayısıyla içerisindeki diğer bileşenler organik ve bitkisel içerikten ibarettir.Ancak bir ürüne  doğal yada bitkisel diyebilmemiz için hiçbir sentetik işlemden geçmemesi gerekmektedir.Dolayısıyla ürünlerimize %100 doğal yada bitkisel demek yanlıştır.
Yukarıdaki açıklamada ERSAĞ ürünlerinde 0,6 dan başlayan organik kimyasallar bulunduğu belirtilmiştir.Peki organik kimyasal nedir?
Organik Kimyasal Nedir?
Tüm canlılar organik kimyasallardan oluşmaktadır.Vücudumuzda bulunan saçlarımızı,derimizi ve kaslarımızı oluşturan proteinler,genetik yapımızı belirleyen DNA mız,tükettiğimiz meyveler ve sebzeler,giydiğimiz elbiselerin birçoğu ve hastalığımızda kullandığımız ilaçların hepsi organik açıdan kimyasal maddelerdir.Günlük yaşamda çok kullandığımız aspirin söğüt yaprağından,penisilin peynir küfü mantarından,sabunlar yağlardan elde edilir.
Yani organik kimyasallar zaten hayatımızın he alanında ve vücudumuzda bulunmaktadır.ERSAĞ ürünleri içeriğinde minimum düzeyde bulunmaktadırlar.
Yukarıdaki yapılan açıklamanın önemli bir kısmı da bir ürüne yüzde yüz bitkisel diyebilmemiz için hiçbir sentetik işlemden geçmemiş olması gerekliliğidir.Sentetik işlem doğal olmayan. sonradan üretilmiş, karışık ürün anlamında kullanılır.Yani doğal olarak yetişen herhangi bir ürünün çok küçük de olsa bir işlemden geçmesi onun doğallığının bozulmasına yetmektedir.Fabrikada üretilen tüm ürünler böyledir.O yüzden yüzde yüz bitkisel diye bir ürün söz konusu olamaz ancak dalından koparılan elma tarlada yetişen domates gibi ürünler için genetik yapılarıyla oynanmamışsa(GDO lu ürün değillerse) yüzde yüz bitkisel diyebiliriz.
>> İndirimli ürün alma avantajı; Ersağ'a üye olarak Ersağ ürünlerini katalog fiyatına göre %25 İNDİRİMLİ üye fiyatından alırsınız.
>> Promosyon (Bedava) ürün alma avantajı;
* 100,00TL lik siparişinize 1 ürün bedava seçme hakkı.
* 200,00TL lik siparişlerde ise 3 tane ürün bedava seçme hakkı.
** Ayrıca her ay düzenlenen ek kampanyalarla bedava promosyon sayısı 200,00 TL lik siparişlerde 3 yerine 5 tane olmaktadır.
Bu kampanyalar sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulmaktadır.
>> Sonuç olarak hem %25 indirimli ürün alırsınız hem de promosyon ürünler alırsınız.
>> ÜYELİK AİDATI YOKTUR. Ayrıca üyeliğinizin bağlayıcılığı yoktur. İstediğiniz zaman üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Her ay sipariş verme ya da satış yapma zorunluluğu da yoktur.
>>Kariyer yapma avantajı; Ersağ ürünlerini sadece kendi ihtiyaçlarınız için alabileceğiniz gibi isterseniz kendi ekibinizi kurarak Ersağ'dan kazanç elde edebilirsiniz.
>> Neden T.C. Kimlik numarası isteniyor?
Ersağ Temizlik ve Kozmetik şirketi ile gerçekleştireceğiniz alışveriş işlemlerinin ticari olarak faturalandırılması yasal bir zorunluluktur. Maliye Bakanlığı tarafından 29.08.2006 tarihli 26274 sayılı Resmi gazetede tebliğ edildiği üzere; 01.01.2007 tarihinden itibaren kesilecek faturalarda T.C. Kimlik numarası yazma mecburiyeti getirilmiştir. Üyelik işlemlerinin gerçekleşmesi için T.C. Kimlik gereklidir.
>>BİLGİLERİNİZ ÜÇÜNCÜ KİŞİLERLE KESİNLİKLE PAYLAŞILMAZ. BİLGİLERİNİZİ SADECE KENDİ ÜYELİK SAYFANIZDAN KENDİNİZ GÖREBİLİRSİNİZ.

HIZLI ÜYELİK FORMU
> Ersağ üyelik avantajları ile Ersağ ürünlerini yüzde 25 indirimli üye geliş fiyatından alırsınız.
> 100 TL ve üzeri siparişlerde alışveriş tutarına göre ayin kampanyasındaki promosyon ürünü hediye olarak gelir. Sonuç olarak hem üyelik indirimi hem de hediye ürün alırsınız.
> Kalite ve analiz belgeli Ersağ ürünlerini sadece kendi ihtiyaçlarınız için alabileceğiniz gibi isterseniz kendi ekibinizi kurarak Ersağ'dan kazanç elde edebilirsiniz.
16.133 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

 1. Ayşegül dedi ki:

  Açıklama komik olmuş. Dişarıda satılan ürünlerden ne farkınız var

  1. adem dedi ki:

   İçeriği ile farklılık gösterir.

   1. Canan dedi ki:

    Alerjik etki gösterenlere parasi iyDemi

    1. adem dedi ki:

     Ersağ ürünleri zararlı kimyasallar içermez.

BİR YORUM YAZIN