İletişim/Üyelik 0507 509 03 61

Sosyal Medyada Biz}Ersağ Sağlıklı Saklama Kapları

Ersağ Sağlıklı Saklama Kapları

Ürün özellikleri :
1. 4 boy seçeneği ile geniş kullanım imkanı sağlar.
2. Her türlü gıdalarınızı ( et,süt,balık,meyve,sebze,bakliyat v.b)güvenle muhafaza etmenize yardımcı olur.
3.Gıdalarınızı buzdolabında saklarken kokularının birbirine karışmasını engellemeye yardımcı olur.
4. Şeffaf yapısı sayesinde içindekileri görmenizi sağlar.
5. Vakum pompası ile kullanıldığında, içerisindeki havayı çekerek oksijen seviyesini ayarlar, böylece gıdalarınızı güvenle muhafaza etmenize yardımcı olur.
6. Organoleptik özellikler, özellikle üretilen gıdaların kalite kontrol aşamalarında tüketicilere uygunluğunu kanıtlayan en önemli özelliktir. Kullandığımız malzemenin organoleptik özellikte olması gıdalarda güvenle kullanabileceğini göstermektedir. Organoleptik özelliği ve vakumlu kapağı sayesinde nem kontrolünü sağlayarak gıdalarınızı uzun süre besin değerini kaybetmeden saklamanızı sağlar.
7. Bulaşık makinasında +90°C’ye kadar yıkanabilir.( Kapağı contalı olduğundan dolayı işlevini kaybetmemesi adına elde yıkanmasını tavsiye ederiz)
8. Gıdalarınızı sağlıklı saklama kaplarında -25 °C’ye kadar dondurarak kullanabilirsiniz. Esnek hammaddesi sayesinde ani sıcaklık değişmelerine karşı dayanıklıdır.
9. Yüksek geçirgenlik özelliği sayesinde, kapağı açık bir şekilde mikrodalgada kullanıma uygundur.
10.Çevreye duyarlıdırlar ve %100 geri dönüşümlüdür.

11. Ersağ sağlıklı saklama kapları Random PP(polipropilen) kopolimer malzemeden yapılmıştır ve içeriğinde herhangi bir boya/boyar madde yoktur. Canlı organizmalarda vücutta birikme gibi bir durum söz konusu değildir.
12. Ersağ sağlıklı saklama kaplarında kullanılan malzeme ‘polipropilen random kopolimer’ FDA tarafından güvenli polimer grubuna girmiştir, FDA ‘dan geçerlilik almıştır.
13. Ersağ sağlıklı saklama kapları, genellikle piyasadaki saklama kaplarında kullanılan ve polimer içeriğinde bulunabilen sağlığa zararlı BPA (Bisfenol A ) içermez.
14. Piyasaki saklama kaplarında kullanılan sıradan polimerlerin sentez aşamasında kanserojen etki gösteren kimyasallar (Akrilamid, Allergenler, benzen, dioksin, PHA, fitilatlar…) kullanılırken, Ersağ sağlıklı saklama kaplarında kullanılan kopolimerin sentez aşamasında bu kimyasallar kullanılmamaktadır.

 

ÜCRETSİZ ERSAĞ ÜYELİK FORMU

|2019 ERSAĞ KATALOĞU| |2019 FİYAT LİSTESİ|

Ersağa üyelik avantajları Nelerdir?
>>>> Ersağa üye olarak kataloğ fiyatına göre %25 indirimli üye fiyatından ürün alırsınız.
>>Promosyon(Bedava) ürün alma hakkı;
*100,00TL lik siparişinize 1 ürün bedava seçme hakkı.
*200,00TL lik siparişlerde ise 3 tane ürün bedava seçme hakkı.
**Ayrıca her ay düzenlenen ek kampanyalarla Bedava Promosyon sayısı 200,00 TL lik siparişlerde 3 yerine 5 tane olmaktadır. Bu kampanyalar sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulmaktadır.
>>Sonuç olarak hem %25 indirimli ürün hem de promosyon ürünler alırsınız.
>>ÜYELİK AİDATI YOKTUR.Ayrıca üyeliğinizin bağlayıcılığı yoktur. İstediğiniz zaman üyelik iptal edebilirsiniz. Her ay sipariş zorunluluğu da yoktur.
>>Neden T.C. Kimlik numarası isteniyor?
Ersağ Temizlik ve Kozmetik şirketi ile gerçekleştireceğiniz alışveriş işlemlerinin ticari olarak faturalandırılması yasal bir zorunluluktur.
Maliye Bakanlığı tarafından 29.08.2006 tarihli 26274 sayılı Resmi gazetede tebliğ edildiği üzere 01.01.2007 tarihinden itibaren kesilecek faturalarda T.C. Kimlik numarası yazma mecburiyeti getirilmiştir.Üyelik işlemlerinin gerçekleşmesi için T.C. Kimlik gereklidir.
>>BİLGİLERİNİZ ÜÇÜNCÜ KİŞİLERLE KESİNLİKLE PAYLAŞILMAZ.SADECE KENDİ ÜYELİK SAYFANIZDAN KENDİNİZ GÖREBİLİRSİNİZ.

13 Kasım 2018
596 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Ersağ Ürün Kataloğu