İletişim/Üyelik 0507 509 03 61

Sosyal Medyada Biz}Ersağ Neden Marketlerde Satılmıyor?

Ersağ Neden Marketlerde Satılmıyor?

ZAMAN ZAMAN ERSAĞ ÜRÜNLERİ NİÇİN MARKETLERDE, RAFLARDA VE DİREK MÜŞTERİYE SATILMIYOR DİYE SORULAR GELİYORDUR MUTLAKA; Anlatıma Dayalı Ürünlerin Direk Olarak Müşteriye Ulaşması Durumunda Ürünün Faydası Görülemeyeceği Gibi Bazı Olumsuzlukların Görülmesi Muhtemeldir. En başta sistem içerisinde satış yapan üyeler mağdur olacaktır,üyelik gerçekleştirerek prim kazanan üyeler için de aynı şey geçerli olacaktır.
Network marketing sisteminde en önemli şey her üyeye eşit mesafede olmasıdır;üye emek verip Ersağ için uğraş verirse ciddi gelirler elde etmektedir.Ersağ bu kazanç sisteminde dağıttığı pirimleri REKLAM,TOPTANCI,PERAKENDECİ VS. İÇİN ÖDEYECEĞİ PARALARI ANLATIMA DAYALI SATIŞ YAPARAK ÖDEMEMEKTE BÖYLECE HEM DİREKT FABRİKADAN SATIŞ GERÇEKLEŞTİREREK UYGUN FİYATA SATIŞ YAPMAKTA HEM DE BU PASTADAKİ PAYI PİRİM OLARAK ÜYELERİNE DAĞITMAKTADIR.
ÜCRETSİZ ERSAĞ ÜYELİK FORMU

|2019 ERSAĞ KATALOĞU| |2019 FİYAT LİSTESİ|

Ersağa üyelik avantajları Nelerdir?
>>>> Ersağa üye olarak kataloğ fiyatına göre %25 indirimli üye fiyatından ürün alırsınız.
>>Promosyon(Bedava) ürün alma hakkı;
*100,00TL lik siparişinize 1 ürün bedava seçme hakkı.
*200,00TL lik siparişlerde ise 3 tane ürün bedava seçme hakkı.
**Ayrıca her ay düzenlenen ek kampanyalarla Bedava Promosyon sayısı 200,00 TL lik siparişlerde 3 yerine 5 tane olmaktadır. Bu kampanyalar sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulmaktadır.
>>Sonuç olarak hem %25 indirimli ürün hem de promosyon ürünler alırsınız.
>>ÜYELİK AİDATI YOKTUR.Ayrıca üyeliğinizin bağlayıcılığı yoktur. İstediğiniz zaman üyelik iptal edebilirsiniz. Her ay sipariş zorunluluğu da yoktur.
>>Neden T.C. Kimlik numarası isteniyor?
Ersağ Temizlik ve Kozmetik şirketi ile gerçekleştireceğiniz alışveriş işlemlerinin ticari olarak faturalandırılması yasal bir zorunluluktur.
Maliye Bakanlığı tarafından 29.08.2006 tarihli 26274 sayılı Resmi gazetede tebliğ edildiği üzere 01.01.2007 tarihinden itibaren kesilecek faturalarda T.C. Kimlik numarası yazma mecburiyeti getirilmiştir.Üyelik işlemlerinin gerçekleşmesi için T.C. Kimlik gereklidir.
>>BİLGİLERİNİZ ÜÇÜNCÜ KİŞİLERLE KESİNLİKLE PAYLAŞILMAZ.SADECE KENDİ ÜYELİK SAYFANIZDAN KENDİNİZ GÖREBİLİRSİNİZ.

26 Şubat 2017
3.002 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. HILAL dedi ki:

    GittiGidiyor’da sizin ürünler satılıyor onlar sahte mi acaba hem de daha ucuza satılıyor almamızı tavsiye eder misiniz

    1. adem dedi ki:

      Sahte olabilir, almanızı tavsiye etmiyorum.

BİR YORUM YAZIN

Ersağ Ürün Kataloğu