İletişim/Üyelik 0507 509 03 61

Sosyal Medyada Biz}

Ersağ 7 de 5 Kampanyası Başladı!
ERSAĞ TÜRKİYE GENELİ 7 DE 5 KAMPANYASI 21.08.2019 ÇARŞAMBA GÜNÜ SABAH SAAT: 08:00 E KADAR 200 TL LİK SİPARİŞ VERİP ÖDEMESİNİ EN GEÇ 22 AĞUSTOS PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 12:00 A KADAR GERÇEKLEŞTİRDİĞİNİZDE 7 PROMOSYONDAN 5 TANESİ HEDİYEDİR. PROMOSYONLAR 1- GENEL TEMİZLİK 1000 ml. 2- YAĞ ÇÖZ 1000 ml. 3- ARGAN YAĞLI DUŞ JELİ 1000 ml. 4- MOBİLYA TEMİZLEYİCİSİ 500 ml. 5- CLEAN BALL MASAJ KREMİ 100 ml. 6- SIVI EL KÖPÜĞÜ (APARATSIZ) 1000 ml. 7- GÜNEŞ KREMİ 50 FAKTÖRLÜ 100 ml.
ŞİMDİ SİPARİŞ VERİN!


Ersağ Kazanç Sistemi Helal mi?

TC. Başbakanlık Diyanet İşleri Bakanlığı’na Ersağ Yönetim Kurulu Başkanı Bekir SARI’nın 69942030-105 numaralı dini sorusuna aldığı Din İşleri Yüksek Kurulu Başkanı Dr. Hüseyin KARAPINAR’ın verdiği cevap:
Sözünü ettiğiniz sistem incelenmiş olup aşağıda belirtilen temel ilkeler çerçevesinde hareket edilmesi halinde fikhi açıdan bir sakınca oluşturmayacağı sonucuna varılmıştır.
1.Sisteme dahil olan üyelerden karşılıksız olarak herhangi bir ücret alınmamalıdır.Dolayısıyla sisteme bir mal veya hizmet alınarak dahil olunabilir.
2.Ürün fahiş bir fiyata değil piyasa değeri üzerinden satılmalıdır.Firma fiyatı belirlerken malın maliyetini,kendi karını ve distribütöre vereceği pirimi hesaplayarak fiyata dahil edebilir.
3.Distribütörden ürün harici başka ücretler alınacaksa(ofis,eğitim,toplantı ücretleri vb.) bunlar baştan belirlenmeli ve distribütöre açıkça ifade edilmelidir.
4.Distribütörlere verilen ürünler kendi altında bulunan üyelerden değil şirketin öz sermayesinden verilmelidir.
5.Gerek şirket gerekse üst hatlarda bulunan üyeye belli bir kotayı doldurması veya üst hattın kazancının daha çok olması için daha çok mal alımı yapması veya stok yapması yönünde baskı yapılmamalıdır.
6.Gerek ürünlerle gerekse kazanç sistemi ile ilgili üyeye yanıltıcı bilgi verilmemelidir.
7.Kanun ve yönetmeliklerin belirlediği çerçevede üyeye ürün iade hakkı verilmeli ve başka sebeplerle bunun önüne engeller konulmamalı,iade hakkı sınırlandırmamalıdır.
8.Distribütör hangi ürünü alacağına kendisi karar vermeli,bu konuda ne şirket ne de sponsor herhangi bir dayatmada bulunmamalıdır.
9.Fıkhi açıdan distribütörün ölümü halinde sözleşme sona erer.Şirket,vefat eden kişinin haklarını mirasçılardan birine devretmek istiyorsa tarafların sözleşmeyi yenilemesi gerekir.Ancak distribütörün hak ettiği bir para bulunuyorsa,herhangi bir şart koşmaksızın şirketin bunu mirasçılara teslim etmesi gerekir.Şirket daha sonra yeni üyeyle nasıl bir sözleşme yapmak isterse bunu gerçekleştirebilir.Dilerse vefat eden kişinin kaldığı kariyer basamağından devam ettirir,dilerse kariyer basamağını baştan başlattırır.Yeni üye yapılacak kişide bunlardan dilediğini tercih hakkına sahiptir.Dilerse sisteme hiç girmeyebilir.
ÜCRETSİZ ERSAĞ ÜYELİK FORMU

|2019 ERSAĞ KATALOĞU| |2019 FİYAT LİSTESİ|

Ersağa üyelik avantajları Nelerdir?
>>>> Ersağa üye olarak kataloğ fiyatına göre %25 indirimli üye fiyatından ürün alırsınız.

>>Promosyon(Bedava) ürün alma hakkı;
*100,00TL lik siparişinize 1 ürün bedava seçme hakkı.
*200,00TL lik siparişlerde ise 3 tane ürün bedava seçme hakkı.
**Ayrıca her ay düzenlenen ek kampanyalarla Bedava Promosyon sayısı 200,00 TL lik siparişlerde 3 yerine 5 tane olmaktadır. Bu kampanyalar sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulmaktadır.
>>Sonuç olarak hem %25 indirimli ürün hem de promosyon ürünler alırsınız.

>>ÜYELİK AİDATI YOKTUR.Ayrıca üyeliğinizin bağlayıcılığı yoktur. İstediğiniz zaman üyelik iptal edebilirsiniz. Her ay sipariş zorunluluğu da yoktur.

>>Neden T.C. Kimlik numarası isteniyor?
Ersağ Temizlik ve Kozmetik şirketi ile gerçekleştireceğiniz alışveriş işlemlerinin ticari olarak faturalandırılması yasal bir zorunluluktur. Siparişleriniz faturasıyla birlikte gönderildiğinden faturalandırma için gerekmektedir.

Maliye Bakanlığı tarafından 29.08.2006 tarihli 26274 sayılı Resmi gazetede tebliğ edildiği üzere 01.01.2007 tarihinden itibaren kesilecek faturalarda T.C. Kimlik numarası yazma mecburiyeti getirilmiştir.Üyelik işlemlerinin gerçekleşmesi için T.C. Kimlik gereklidir.

>>BİLGİLERİNİZ ÜÇÜNCÜ KİŞİLERLE KESİNLİKLE PAYLAŞILMAZ.SADECE KENDİ ÜYELİK SAYFANIZDAN KENDİNİZ GÖREBİLİRSİNİZ.

26 Şubat 2017
1.131 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

× Ersağ Yeni Üyelik WhatsApp Destek