İletişim/Üyelik 0507 509 03 61

Sosyal Medyada Biz}Ersağ Helal Sertifikası ve GİMDES

Ersağ Helal Sertifikası ve GİMDES

ERSAĞ ÜRÜNLERİMİZİN HELAL SERTİFİKAMIZ VARMIDIR ?

GMP (Good Manufacturing Practices ) İYİ ÜRETİM UYGULAMALARI Normunda Üretim Yapabilen Her Firma Ürününün İçeriğinde Domuz Geni Taşıyan Ve Alkol Kullanılmıyor İse İslami Helal Sertifikası Alabilir. 4 ÜRÜNÜMÜZ HARİCİNDE TÜM ÜRÜNLERİMİZİN HELAL BELGESİ VARDIR.( ODA SPREYLERİ, PARFÜMLER, EL TEMİZLEME JELİ VE KOLTUK ALTI STİCK. İÇLERİNDEKİ ETİL ALKOLDEN DOLAYI)
Bu Sertifikaların Diyanet İşleri Başkanlığı Ya Da Diğer Bakanlıklarla Hiç Bir Bağlantısı Ve İlgisi Yoktur. VE ÜLKEMİZDE BU SERTİFİKAYI VAKIFLAR VERMEKTEDİR… ERSAĞ 52 İSLAM ÜLKESİNİN konsorsiyum ŞEKLİNDE İMZASI BULUNAN ICRIC HELAL BELGESİNE SAHİPTİR. AKLILLARA ŞU SORU GELEBİLİR NEDEN GİMDES DEĞİLDE, ICRIC TEN DİYE. ERSAĞ BİLDİĞİNİZ GİBİ 2006 YILINDA FAALİYETE GEÇMİŞ VE ÜRÜNLERİNE HELAL SERTİFİKASI ALMAYA BAŞLAMIŞTIR. O YILLARDA GİMDES SADECE GIDA ÜRÜNLERİNE HELAL SERTİFİKASI VERİYORDU. TEMİZLİK ÜRÜNLERİNE VERMİYORDU. DOLAYISI İLE ONAY YETKİSİ OLMAYAN O YILLARDA BU KURULUŞTAN NASIL BİR BELGE ALINABİLİRDİ. İNŞALLAH KISA ZAMANDA RESMİ BİR KURULUŞ BU İŞİ ÜSTLENİRDE NEDEN ORDAN DEĞİLDE BURDAN İFADELERİ ORTADAN KALKAR.

ÜCRETSİZ ERSAĞ ÜYELİK FORMU

|2019 ERSAĞ KATALOĞU| |2019 FİYAT LİSTESİ|

Ersağa üyelik avantajları Nelerdir?
>>>> Ersağa üye olarak kataloğ fiyatına göre %25 indirimli üye fiyatından ürün alırsınız.
>>Promosyon(Bedava) ürün alma hakkı;
*100,00TL lik siparişinize 1 ürün bedava seçme hakkı.
*200,00TL lik siparişlerde ise 3 tane ürün bedava seçme hakkı.
**Ayrıca her ay düzenlenen ek kampanyalarla Bedava Promosyon sayısı 200,00 TL lik siparişlerde 3 yerine 5 tane olmaktadır. Bu kampanyalar sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulmaktadır.
>>Sonuç olarak hem %25 indirimli ürün hem de promosyon ürünler alırsınız.
>>ÜYELİK AİDATI YOKTUR.Ayrıca üyeliğinizin bağlayıcılığı yoktur. İstediğiniz zaman üyelik iptal edebilirsiniz. Her ay sipariş zorunluluğu da yoktur.
>>Neden T.C. Kimlik numarası isteniyor?
Ersağ Temizlik ve Kozmetik şirketi ile gerçekleştireceğiniz alışveriş işlemlerinin ticari olarak faturalandırılması yasal bir zorunluluktur.
Maliye Bakanlığı tarafından 29.08.2006 tarihli 26274 sayılı Resmi gazetede tebliğ edildiği üzere 01.01.2007 tarihinden itibaren kesilecek faturalarda T.C. Kimlik numarası yazma mecburiyeti getirilmiştir.Üyelik işlemlerinin gerçekleşmesi için T.C. Kimlik gereklidir.
>>BİLGİLERİNİZ ÜÇÜNCÜ KİŞİLERLE KESİNLİKLE PAYLAŞILMAZ.SADECE KENDİ ÜYELİK SAYFANIZDAN KENDİNİZ GÖREBİLİRSİNİZ.

26 Şubat 2017
4.171 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM

 1. Aysun dedi ki:

  Şu an gimdes deterjanlara ve birçok kaleme sertifika veriyor niçin başvurmuyorsunuz

  1. adem dedi ki:

   Daha kapsamlı bir sertifikaya sahip olduğumuz için

   1. Beyza Doğan dedi ki:

    Nasıl daha kapsamlı bir firma net olarak acıklarmısınız. Gimdes den farkı nedirv

    1. adem dedi ki:

     Uluslararası arası geçerliliği ve kabul edilirliği yüksek bir firma

 2. Vuslat dedi ki:

  Bu sertifika için para mı istiyorlar.. Gimdesten alacağınız sertifika daha fazla güven kazanmanız demektir.. Bizler kullanıcı olarak gimdes sertifikası istiyoruz

  1. adem dedi ki:

   Daha kapsamlı bir sertifika kullanıyoruz.

   1. MUSTAFA ÇETİN dedi ki:

    KARDEŞİM KAÇAMAK CEVAP DEĞİL GİMDES SERTİFİKASI ALABİLECEK DURUMDAYSANIZ RİCA EDİYORUZ LÜTFEN…FİRMA YETKİLİSİ İSENİZ ÇÖZÜM DEĞİLSENİZ YUKARIYA BU İSTEĞİMİZİ ULAŞTIRMANIZ

    1. adem dedi ki:

     Konu ile ilgili Ersağ defalarca açıklama yapmıştır.GİMDES sertifikası konusunda söylenecek herşey söylenmiştir,ancak yine de aktaracağız.

 3. Sevgi dedi ki:

  Merhaba bende daha kapsamlı sertifika çnız olabilir ama biz Gimdes sertifikasını da görüp içimizin rahat etmesi ve güvenle gözü kapalı üyelerimize satmak istiyoruz ve bu konuşmada hassasiyetinizi rica ediyorum

 4. Bir dost dedi ki:

  Gindesten sertifika almanız size olan güveni arttırır en azından bunu önemseyenler için. Türkiyede güvenilirliğini ispatlamış bir kurum gimdes ayrıca uluslararası geçerliliği de var. Tamamen kendinize güveniyorsanız ve bu konuda da sürekli taleb gelmişken almanıza ne gibi zararınız olabilir.cvbınızı beklerim.

  1. adem dedi ki:

   İlginiz için teşekkür ederiz.Ersağ sertifikalandırma yaparken muhakkak bu ve benzeri talepleri dikkate alacaktır.Ancak şu an kullanılan sertifika yeterlidir.

 5. Mustafa Pınarbaşı dedi ki:

  Omega 3 de sıģir jelatini var. Bunu nerden tedarik ediyorsunuz

BİR YORUM YAZIN

Ersağ Ürün Kataloğu