İletişim/Üyelik 0507 509 03 61

Sosyal Medyada Biz}

Ersağ 7 de 5 Kampanyası Başladı!
ERSAĞ TÜRKİYE GENELİ 7 DE 5 KAMPANYASI 21.08.2019 ÇARŞAMBA GÜNÜ SABAH SAAT: 08:00 E KADAR 200 TL LİK SİPARİŞ VERİP ÖDEMESİNİ EN GEÇ 22 AĞUSTOS PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 12:00 A KADAR GERÇEKLEŞTİRDİĞİNİZDE 7 PROMOSYONDAN 5 TANESİ HEDİYEDİR. PROMOSYONLAR 1- GENEL TEMİZLİK 1000 ml. 2- YAĞ ÇÖZ 1000 ml. 3- ARGAN YAĞLI DUŞ JELİ 1000 ml. 4- MOBİLYA TEMİZLEYİCİSİ 500 ml. 5- CLEAN BALL MASAJ KREMİ 100 ml. 6- SIVI EL KÖPÜĞÜ (APARATSIZ) 1000 ml. 7- GÜNEŞ KREMİ 50 FAKTÖRLÜ 100 ml.
ŞİMDİ SİPARİŞ VERİN!


Ersağ 15 Temmuz Açıklaması

ERSAĞ 15 TEMMUZ AÇIKLAMASI
Hepimizin bildiği gibi 15 Temmuz 2016 tarihinde ‘’CUMHURİYETİMİZE VE DEMOKRASİMİZE’’ yapılan darbe, tüm milletimizi üzdüğü gibi Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin her daim yanında olan kardeş ülkelerimizi de derinden üzmüştür. Bu darbe girişimiyle milletimize DUR denilmek istenildiği gibi ekonomimizde küçültülmek istenilmiş, büyüyen Türkiye’nin büyümesinden rahatsız olan insanların alçaklığına yine Yüce Türkiye Cumhuriyeti milleti izin vermemiştir. Bu darbeye DUR diyen ve o tarihte sokaklara inen tüm milletimize teşekkür eder iken darbenin olduğu saatte benimle beraber Denizli çınar meydanında bana eşlik eden tüm dost ve arkadaşlarıma da ayrıca minnettarım. Onun için her daim olduğu gibi devletimize yapılan her türlü eylemi ve bu darbeyi de şiddetle KINIYORUM.
Tüm bunlar ışığında her ay düzenli olarak yapılan 7 de 5 promosyonumuz ilk kez 7 de 6 olarak düzenlenmiştir. Çünkü o 1 adet ürünümüz ‘’CUMHURİYETİMİZE VE DEMOKRASİMİZE’’ yapılan darbe girişiminde darbeye geçit vermeyen Yüce milletimizin adına hediye edilmiştir.
Değerli arkadaşlarım 20 yıl Türk Silahlı Kuvvetleri’nde görev yaptım ve milletimizin vermiş olduğu vergiler ile devletimizin ekmeğini yedim. Türk Silahlı Kuvvetleri Peygamber ocağıdır. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin üniformasını yada Türk Silahlı Kuvvetleri’nin kıyafetini giymek herkese nasip olmaz. Devletimize ve milletimize karşı bu darbe girişiminde bulunan vatan hainleri Türk Silahlı Kuvvetleri’nin içerisinden çıkmış, satılmış, beyni yıkanmış zavallı insanlardır. Onlar o üniformayı hak etmedikleri için emniyetimizin sorgusunda da hiçbirisi üniformayla sorgulanmamaktadır. Tüm bu duygular içerisinde yıllarca şunu söylemiştim. ‘’Biz insanları Allah’ın yarattığı bir kul olarak sevdik ve insanlar arasında asla ayrım yapmadık. Bizim kabul etmeyeceğimiz sadece vatan hainleri’’ demiştik. Bazı insanlar bunu bugün söyler iken bunlar benim 10 yıldan beri tüm seminer ve toplantılarımızda aleni ve ulu orta haykırarak söylediğim cümlelerdi.
Ülkemizin çok önemli bir sınavdan geçtiği bu günlerde tüm milletimiz sokaklara inerek darbeye ‘’DUR’’ demiştir. Onun için sosyal paylaşım sitelerinde hangi ideolojik düşünceye sahip olursanız olun tüm siyasi görüşü kötüleyici yayınlardan kaçınarak provokatör eylemleri içerisine girmeyin. Birlik ve beraberliğin en üst seviyede olduğu bu günlerde vatan hainlerine sosyal medyadan laf söylemek yerine devletimizin ilgili birimlerine haberdar edin. Tüm üye/müşterilerimizin bu hassas süreçte devletimizin yetkili birimlerine yardımcı olmalarını önemle rica ediyorum. Her ne kadar darbeye milletimiz DUR demiş, devletimiz görevinin başında olsa da bu şer odakları yine darbeyle yapamadıkları alçaklığı birbirimizin arasına nifak sokarak gerçekleştirebileceği ihtimalini asla unutmayın. Onun için asla ve katiyen kanunlarımızın yasak ettiği hiçbir eylemin içerisinde bulunmayın. Bizleri mezhepçilik, ırkçılık vs. adı altında birbirimize düşürmeye çalışabilirler. Türkiye Cumhuriyeti Devleti Dünya’ya şunu gösterdi. Söz konusu vatan ve bayrak ise Türk, Kürt, Çerkez, Arap, Alevi, Sünni bizler tek yürek, tek bileziğidir. Bu beraberliğimizi bozdurmadan inşallah yine zafer bizimdir ve bizim olacaktır.
Tüm liderlerimizin seminer ve toplantılarını hız kesmeden devam etmelerini, aksine çalışmalarınızı daha üst seviyeye çıkartarak güçlü devletlerin, güçlü ekonomisi mantığı ile daha çok çalışmamız gerektiğini bilmenizi isterim.
ÜCRETSİZ ERSAĞ ÜYELİK FORMU

|2019 ERSAĞ KATALOĞU| |2019 FİYAT LİSTESİ|

Ersağa üyelik avantajları Nelerdir?
>>>> Ersağa üye olarak kataloğ fiyatına göre %25 indirimli üye fiyatından ürün alırsınız.

>>Promosyon(Bedava) ürün alma hakkı;
*100,00TL lik siparişinize 1 ürün bedava seçme hakkı.
*200,00TL lik siparişlerde ise 3 tane ürün bedava seçme hakkı.
**Ayrıca her ay düzenlenen ek kampanyalarla Bedava Promosyon sayısı 200,00 TL lik siparişlerde 3 yerine 5 tane olmaktadır. Bu kampanyalar sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulmaktadır.
>>Sonuç olarak hem %25 indirimli ürün hem de promosyon ürünler alırsınız.

>>ÜYELİK AİDATI YOKTUR.Ayrıca üyeliğinizin bağlayıcılığı yoktur. İstediğiniz zaman üyelik iptal edebilirsiniz. Her ay sipariş zorunluluğu da yoktur.

>>Neden T.C. Kimlik numarası isteniyor?
Ersağ Temizlik ve Kozmetik şirketi ile gerçekleştireceğiniz alışveriş işlemlerinin ticari olarak faturalandırılması yasal bir zorunluluktur. Siparişleriniz faturasıyla birlikte gönderildiğinden faturalandırma için gerekmektedir.

Maliye Bakanlığı tarafından 29.08.2006 tarihli 26274 sayılı Resmi gazetede tebliğ edildiği üzere 01.01.2007 tarihinden itibaren kesilecek faturalarda T.C. Kimlik numarası yazma mecburiyeti getirilmiştir.Üyelik işlemlerinin gerçekleşmesi için T.C. Kimlik gereklidir.

>>BİLGİLERİNİZ ÜÇÜNCÜ KİŞİLERLE KESİNLİKLE PAYLAŞILMAZ.SADECE KENDİ ÜYELİK SAYFANIZDAN KENDİNİZ GÖREBİLİRSİNİZ.

26 Şubat 2017
1.464 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

× Ersağ Yeni Üyelik WhatsApp Destek