Hızlı Üyelik ve Sipariş için 0507 509 03 61

Sosyal Medyada Biz}Ersağ 15 Temmuz Açıklaması

Ersağ 15 Temmuz Açıklaması

Hepimizin bildiği gibi 15 Temmuz 2016 tarihinde ‘’CUMHURİYETİMİZE VE DEMOKRASİMİZE’’ yapılan darbe, tüm milletimizi üzdüğü gibi Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin her daim yanında olan kardeş ülkelerimizi de derinden üzmüştür. Bu darbe girişimiyle milletimize DUR denilmek istenildiği gibi ekonomimizde küçültülmek istenilmiş, büyüyen Türkiye’nin büyümesinden rahatsız olan insanların alçaklığına yine Yüce Türkiye Cumhuriyeti milleti izin vermemiştir. Bu darbeye DUR diyen ve o tarihte sokaklara inen tüm milletimize teşekkür eder iken darbenin olduğu saatte benimle beraber Denizli çınar meydanında bana eşlik eden tüm dost ve arkadaşlarıma da ayrıca minnettarım. Onun için her daim olduğu gibi devletimize yapılan her türlü eylemi ve bu darbeyi de şiddetle KINIYORUM.
Tüm bunlar ışığında her ay düzenli olarak yapılan 7 de 5 promosyonumuz ilk kez 7 de 6 olarak düzenlenmiştir. Çünkü o 1 adet ürünümüz ‘’CUMHURİYETİMİZE VE DEMOKRASİMİZE’’ yapılan darbe girişiminde darbeye geçit vermeyen Yüce milletimizin adına hediye edilmiştir.
Değerli arkadaşlarım 20 yıl Türk Silahlı Kuvvetleri’nde görev yaptım ve milletimizin vermiş olduğu vergiler ile devletimizin ekmeğini yedim. Türk Silahlı Kuvvetleri Peygamber ocağıdır. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin üniformasını yada Türk Silahlı Kuvvetleri’nin kıyafetini giymek herkese nasip olmaz. Devletimize ve milletimize karşı bu darbe girişiminde bulunan vatan hainleri Türk Silahlı Kuvvetleri’nin içerisinden çıkmış, satılmış, beyni yıkanmış zavallı insanlardır. Onlar o üniformayı hak etmedikleri için emniyetimizin sorgusunda da hiçbirisi üniformayla sorgulanmamaktadır. Tüm bu duygular içerisinde yıllarca şunu söylemiştim. ‘’Biz insanları Allah’ın yarattığı bir kul olarak sevdik ve insanlar arasında asla ayrım yapmadık. Bizim kabul etmeyeceğimiz sadece vatan hainleri’’ demiştik. Bazı insanlar bunu bugün söyler iken bunlar benim 10 yıldan beri tüm seminer ve toplantılarımızda aleni ve ulu orta haykırarak söylediğim cümlelerdi.
Ülkemizin çok önemli bir sınavdan geçtiği bu günlerde tüm milletimiz sokaklara inerek darbeye ‘’DUR’’ demiştir. Onun için sosyal paylaşım sitelerinde hangi ideolojik düşünceye sahip olursanız olun tüm siyasi görüşü kötüleyici yayınlardan kaçınarak provokatör eylemleri içerisine girmeyin. Birlik ve beraberliğin en üst seviyede olduğu bu günlerde vatan hainlerine sosyal medyadan laf söylemek yerine devletimizin ilgili birimlerine haberdar edin. Tüm üye/müşterilerimizin bu hassas süreçte devletimizin yetkili birimlerine yardımcı olmalarını önemle rica ediyorum. Her ne kadar darbeye milletimiz DUR demiş, devletimiz görevinin başında olsa da bu şer odakları yine darbeyle yapamadıkları alçaklığı birbirimizin arasına nifak sokarak gerçekleştirebileceği ihtimalini asla unutmayın. Onun için asla ve katiyen kanunlarımızın yasak ettiği hiçbir eylemin içerisinde bulunmayın. Bizleri mezhepçilik, ırkçılık vs. adı altında birbirimize düşürmeye çalışabilirler. Türkiye Cumhuriyeti Devleti Dünya’ya şunu gösterdi. Söz konusu vatan ve bayrak ise Türk, Kürt, Çerkez, Arap, Alevi, Sünni bizler tek yürek, tek bileziğidir. Bu beraberliğimizi bozdurmadan inşallah yine zafer bizimdir ve bizim olacaktır.
Tüm liderlerimizin seminer ve toplantılarını hız kesmeden devam etmelerini, aksine çalışmalarınızı daha üst seviyeye çıkartarak güçlü devletlerin, güçlü ekonomisi mantığı ile daha çok çalışmamız gerektiğini bilmenizi isterim.
3.896 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

× Üyelik ve Destek