İletişim/Üyelik 0507 509 03 61

Sosyal Medyada Biz}Daha Sağlıklı Olmak için Farklı Olun

Daha Sağlıklı Olmak için Farklı Olun

Herkesin gittiği yoldan gidip farklı bir sonuç almayı ummak amiyane bir terimle saflıktır. Günümüzde hemen her konuda başarılı olmak veya farklı bir şeyler ortaya çıkarmak istiyorsanız ilk iş olarak yolunuzu değiştirin derim. Mesela zengin olmak istiyorsanız sıradan bir yatırımcı olmayın. Çok az risk alarak yapacağınız yatırımlar size çok az yol aldıracaktır. Bu demek değil ki yüksek risk almak mantıklıdır; mantıklı olan yüksek riskli yatırımlar hakkında bilgi sahibi olarak daha yüksek düzeyde riskleri yönetme becerisine sahip olabilmektir. Bir başka örneğim ise sağlıklı yaşamla ilgili. Çok ucuz veya kimyasal ürün kullanarak kaliteli bir yaşamdan söz edebilir misiniz? Kendiniz, sevdikleriniz, çocuğunuz ve çevrenizdeki insanlar değerlidir; çünkü onlar ile bir ömür geçer onlar ile sevinip onlar ile üzülürsünüz. Yine yolunuzu değiştirerek daha sağlıklı bir hayat sürdürmek ve kimyasallara en az derecede maruz kalmak sizin elinizde. Herkes ile aynı yolu tutmayın günümüzde kimyasal ürünlere daha fazla para ödeyerek kendi elinizle kendi dünyanızı karartmayın.Sağlıcakla kalın.

ÜCRETSİZ ERSAĞ ÜYELİK FORMU

|2019 ERSAĞ KATALOĞU| |2019 FİYAT LİSTESİ|

Ersağa üyelik avantajları Nelerdir?
>>>> Ersağa üye olarak kataloğ fiyatına göre %25 indirimli üye fiyatından ürün alırsınız.
>>Promosyon(Bedava) ürün alma hakkı;
*100,00TL lik siparişinize 1 ürün bedava seçme hakkı.
*200,00TL lik siparişlerde ise 3 tane ürün bedava seçme hakkı.
**Ayrıca her ay düzenlenen ek kampanyalarla Bedava Promosyon sayısı 200,00 TL lik siparişlerde 3 yerine 5 tane olmaktadır. Bu kampanyalar sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulmaktadır.
>>Sonuç olarak hem %25 indirimli ürün hem de promosyon ürünler alırsınız.
>>ÜYELİK AİDATI YOKTUR.Ayrıca üyeliğinizin bağlayıcılığı yoktur. İstediğiniz zaman üyelik iptal edebilirsiniz. Her ay sipariş zorunluluğu da yoktur.
>>Neden T.C. Kimlik numarası isteniyor?
Ersağ Temizlik ve Kozmetik şirketi ile gerçekleştireceğiniz alışveriş işlemlerinin ticari olarak faturalandırılması yasal bir zorunluluktur.
Maliye Bakanlığı tarafından 29.08.2006 tarihli 26274 sayılı Resmi gazetede tebliğ edildiği üzere 01.01.2007 tarihinden itibaren kesilecek faturalarda T.C. Kimlik numarası yazma mecburiyeti getirilmiştir.Üyelik işlemlerinin gerçekleşmesi için T.C. Kimlik gereklidir.
>>BİLGİLERİNİZ ÜÇÜNCÜ KİŞİLERLE KESİNLİKLE PAYLAŞILMAZ.SADECE KENDİ ÜYELİK SAYFANIZDAN KENDİNİZ GÖREBİLİRSİNİZ.

26 Şubat 2017
595 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Ersağ Ürün Kataloğu