İletişim/Üyelik 0507 509 03 61

Sosyal Medyada Biz}Coronavirüse karşı kullanılabilecek Ersağ ürünleri nedir?

Coronavirüse karşı kullanılabilecek Ersağ ürünleri nedir?

Banyo WC Sağlık Bakanlığı onaylı tek temizlik ürünü,yani biosidal.Hastane çıkışı odayı temizlemede kullanılan ürün ile aynı görevi gören biosidal bir ürün.Hem normal temizlik yapılarak dezenfekte işlemi uygulanabilir hem de sprey başlık ile ortama püskürtme yaparak havayı da dezenfekte edebilirsiniz.Normal temizlik ürünleri ile giderilemeyecek 14 hastane mikrobu diye adlandırılan bakterilere karşı etkili olduğu ilgili bakanlık tarafından onaylanmıştır. www.ersag.com.tr adresinden belgelerim kısmından inceleyebilirsiniz.

Sprey başlık ile kullanılarak işyerinizdeki,evinizdeki ve kapalı ortamlardaki havayı dezenfekte edebilir veya sulandırarak mekan temizliği yapabilirsiniz.
Stoklar tükenmeden almanızı tavsiye ederim.
Kişisel bakımınız için Ersağ el temizleme jelimiz güçlendirilmiş ve artırılmış gramajı ile hizmetinizdedir.
Bağışıklık sistemini güçlendiren propolis, zeytin yaprağı ve C vitamini gıda takviyeleri şu an en çok rağbet gören ürünlerimizdir.

Detaylı bilgi almak için 05075090361 nolu WhatsApp iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.Ürünlere hemen kullanmak için incelemekte olduğunuz site üzerinden üyelik formunu doldurmanız yeterlidir.

ÜCRETSİZ ERSAĞ ÜYELİK FORMU

|2020 ERSAĞ KATALOĞU| |2020 FİYAT LİSTESİ|

Ersağa üyelik avantajları Nelerdir?
>>>> Ersağa üye olarak kataloğ fiyatına göre %25 indirimli üye fiyatından ürün alırsınız.
>>Promosyon(Bedava) ürün alma hakkı;
*100,00TL lik siparişinize 1 ürün bedava seçme hakkı.
*200,00TL lik siparişlerde ise 3 tane ürün bedava seçme hakkı.
**Ayrıca her ay düzenlenen ek kampanyalarla Bedava Promosyon sayısı 200,00 TL lik siparişlerde 3 yerine 5 tane olmaktadır. Bu kampanyalar sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulmaktadır.
>>Sonuç olarak hem %25 indirimli ürün hem de promosyon ürünler alırsınız.
>>ÜYELİK AİDATI YOKTUR.Ayrıca üyeliğinizin bağlayıcılığı yoktur. İstediğiniz zaman üyelik iptal edebilirsiniz. Her ay sipariş zorunluluğu da yoktur.
>>Neden T.C. Kimlik numarası isteniyor?
Ersağ Temizlik ve Kozmetik şirketi ile gerçekleştireceğiniz alışveriş işlemlerinin ticari olarak faturalandırılması yasal bir zorunluluktur.
Maliye Bakanlığı tarafından 29.08.2006 tarihli 26274 sayılı Resmi gazetede tebliğ edildiği üzere 01.01.2007 tarihinden itibaren kesilecek faturalarda T.C. Kimlik numarası yazma mecburiyeti getirilmiştir.Üyelik işlemlerinin gerçekleşmesi için T.C. Kimlik gereklidir.
>>BİLGİLERİNİZ ÜÇÜNCÜ KİŞİLERLE KESİNLİKLE PAYLAŞILMAZ.SADECE KENDİ ÜYELİK SAYFANIZDAN KENDİNİZ GÖREBİLİRSİNİZ.

15 Mart 2020
19 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Ersağ Ürün Kataloğu