Whatsapp Ücretsiz Ersağ Üyeliği 0507 509 03 61

Sosyal Medyada Biz}

ERSAĞ 7 DE 5 KAMPANYASI!
ZAMSIZ FİYATLARDAN ERSAĞ'IN SON 7 DE 5 KAMPANYASI! ZAMSIZ FİYATLARDAN ERSAĞ'IN SON 7 DE 5 KAMPANYASI! Daha önce de duyurduğumuz gibi 1 Ocak 2017 de her sene başında rutin olarak yapılan fiyat ayarlaması(zam) yapılacak.O yüzden devamlı olarak kullandığınız ürünleri stoklamanız için en iyi fırsat( 5 hediye)! Kampanyadan faydalanmak için 11 Aralık saat 00:01 den 13 Aralık saat 23:59 a kadar 150₺ lık sipariş girip ödemesini en geç 14 Aralık saat 12:00 a kadar gerçekleştirmeniz gerekmektedir!
ÜCRETSİZ ÜYELİK

Ersağ Fosfat İçermez

evde_kullandigimiz_kimyasallar_zehir_saciyor_h181

FOSFAT NEDİR?  ERSAĞ ÜRÜNLERİNDE FOSFAT YOK

FOSFAT: Özellikle içme ve atık sulara, aynı zamanda toprağa zarar veren; doğadan yok olmayan bir kimyasaldır.
Ersağ ürünlerinin hiç birinde “fosfat” YOKTUR.

      FOSFAT YOKTUR RAPORU 

FOSFATSIZ  toz, Türkiye’de ilk ve tek firmamız Ersağ tarafından üretilmiştir.

Analizi 2007 yılında PAÜ, 2010,2011 ve  2012 yılında Sağlık Bakanlığı Hıfzıssıhha tarafından yapılmış olup; “fosfatın” olmadığı tespit edilerek raporlanmıştır.

Temizlik ve kozmetik ürünlerinin tüm analiz raporları için tıklayınız.

Çamaşır yıkama tozu analiz raporu için tıklayınız

Yağ Çözücü analiz raporu için tıklayınız 

banyo-wc Temizleyici analiz raporu için tıklayınız

FOSFATIN ZARARLARI

Temizlik malzemelerinin çoğunda insan vücuduna zararlı amonyak ve petrol türevi birçok kimyasal bulunuyor. Bu maddeler suda çözülmüyor. Dolayısıyla fosfat hem insan hem de çevre sağlığı için zararlı. Fosfat içeren deterjanlarla temizlenen eşyaların üzerindeki kalıntılar, mide bulantısı, ishal ve deri tahrişine neden olabiliyor. Özellikle Çamaşır deterjanından vazgeçemeyenlerin hiç değilse bu maddeleri ihtiva eden ürünlerden uzak durmaları gerekiyor.

Ülkemizde ERSAĞ TEMİZLİK KOZMETİK FİRMASI ürünlerinde ritha ve argan yağı gibi organik sertifikalı bitkiler kullanmaktadır. Bu tür kimyasalların zararlarından kurtulmak istiyorsanız ERSAĞ’a üye olabilirsiniz.Ersağ üyeliği ücretsizdir.Üyelik başvuru Formu için

  • Ersağ’a üye olarak Ersağ’ın çevre dostu 100 ‘e yakın ürününü %10 dan başlayıp %33’e varan indirimli fiyatlardan alabilirsiniz.İndirimli alışveriş yetkisi tanımlanmış üyelik numaranız ve şifreniz cep telefonunuza kısa mesaj olarak gönderilecektir.

01 Aralık 2013
345 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

'