«

»

Ara 22

Beyazlar için Çamaşır Yıkama Deterjanı-Fosfatsız

çamaşır yıkama tozu

Kimyasal içerikli çamaşır deterjanlarında insan vücuduna zararlı amonyak ve petrol türevi birçok kimyasal bulunuyor. Bu maddeler suda çözülmüyor. Dolayısıyla fosfat ve formaldehit içeren deterjanlar çok zararlı. Çamaşır deterjanından vazgeçemeyenlerin hiç değilse bu maddeleri ihtiva eden ürünlerden uzak durmaları uzmanlarca tavsiye ediliyor. Ayrıca astım hastaları ile alerjiye hassas bünyesi olanlar ve egzamaya yakalananların piyasadaki deterjanları kullanmaması, bunların yerine fosfatsız içerikli yıkama tozlarını kullanmaları tavsiye ediliyor.

Ersağ  Temizlik ve Kozmetik Ürünleri firmasının üretmiş olduğu Beyazlar için Çamaşır Yıkama Tozunda kimyasal madde fosfat bulunmaz. Size, çevrenize zarar vermez ve  belirtilen şekilde kullanarak çamaşırlarınızda istediğiniz temizliği  elde edersiniz.Çamaşırlar arasında en önemlisi beyaz çamaşırlardır.Beyaz Çamaşır demek temizliğin simgesi demektir.Bu nedenle beyaz çamaşırlarınız için ERSAĞ Beyazlar için Çamaşır Yıkama Deterjanı kullanabilirsiniz.

Ürün Özellikleri:

 • Beyaz çamaşır yıkama tozundan kimyasal zararlı  fosfat yoktur.
 • Beyaz çamaşırlar için özel üretilmiş yıkama tozudur.
 • Çamaşırlarınızın yumuşak çıkmasına ve kolay ütülenmesini sağlar.
 • Ersağ beyaz çamaşır tozunu kullanırken,çamaşırlarınızı yüksek ısıda yıkamadığınız için enerjide tasarruf etmiş olursunuz.
 • Konsantre olduğundan ekonomiktir.

Kullanımı:

 • Ersağ  beyaz çamaşır tozunu Çamaşır aktif ürünümüz ile kullanmanız gerekir.
 • Ön Yıkamalı Programında    1 Ölçek Toz    ve  1  Kapak Çamaşır Aktif
 • Ana Yıkama Programında     3  Ölçek Toz    ve    3   Kapak Çamaşır Aktif
 • Ön yıkama yapılmayacaksa ana yıkama gözüne 4 ölçek  tozumuzdan  4 kapak çamaşır aktif ürünümüzden ekleyerek çamaşırlar yıkanır.
 • Çamaşırlarınızın temizliğini kuruduktan sonra kontrol ediniz. Etkili sonuç alabilmeniz için 4-5 yıkama yapmalısınız. Çamaşır aktifsiz tozlarımız kullanılmazlar.
 • Çamaşır tozunun yanında yumuşatıcı kullanmanıza gerek yoktur.

ÇAMAŞIR YIKAMA TOZLARIMIZ FOSFAT(STPP) İÇERMEZ.

 • Ersağ’a üye olarak Ersağ’ın 100 ‘e yakın ürününü %10 dan başlayıp %33’e varan indirimli fiyatlardan alabilirsiniz.İndirimli alışveriş yetkisi tanımlanmış üyelik numaranız ve şifreniz cep telefonunuza kısa mesaj olarak gönderilecektir.

 

Benzer  Ürünlerimiz

Renkliler için Doğal İçerikli Çamaşır Yıkama Tozu
Ersağ Çamaşır Aktif Ürünü
Ersağ Tül ve Perde Yıkama Tozu
  Katalog Fiyatı Üyelik Fiyatı   
 

 

   30,00₺

   24,00₺

ÜYELİK; Üyelik ücretsizdir ve aidatı yoktur.Her ay sipariş zorunluluğu yoktur.İlk alışverişin en az 100TL olması gerekmektedir.Sonraki siparişlerinizi dilediğiniz miktarda verebilirsiniz.
KARGO; 100 TL ve üzeri kargo ÜCRETSİZDİR.
PROMOSYON-HEDİYE ÜRÜNLER; 100 TL lik siparişinize 1 ürün,
150 TL lik siparişinize 3 ürün,
KAMPANYALAR; Her ay bir defa düzenlenen kampanya ile 150 TL lik siparişinize 3 yerine 5 ürün HEDİYE
 
GARANTİ-FATURA Üye olmadan internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde bedeva kargo ve %20 üyelik indirimi ayrıca hediye ürünler yararlanılmamaktadır.
 
HEMEN ÜYE OL! ÜCRETSİZ ÜYELİK FORMUNU doldurmanız yeterlidir!
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>